[ePSXe] Soul Blade zwisa po pierwszej walce

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
StilghAR
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 21 grudnia 2006, 23:14

[ePSXe] Soul Blade zwisa po pierwszej walce

Post autor: StilghAR »

Witam

Uruchomiłem dzisiaj ePSXe, żeby pograć sobie w Soul Blade po długiej przerwie. Uruchomiłem tryb Arcade, pokonałem pierwszego przeciwnika i... zonk. Gra zatrzymuje się na ekranie przedstawiającym facjaty zawodników w drugiej rundzie. Gra jest oryginalna, próbowałem też robić obraz i ją odpalać - to samo. Ma ktoś jakiś pomysł?
Awatar użytkownika
Misiek
User
User
Posty: 47
Rejestracja: 15 kwietnia 2006, 17:11

Post autor: Misiek »

Moze masz nakopane w systemie moze format cos pomoze albo ponowna instalacja emu.
Posiadane konsole:
PS3 :twisted:
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Gra jest oryginalna, próbowałem też robić obraz i ją odpalać - to samo. Ma ktoś jakiś pomysł?
Na poczatek sugerowalbym przesiadke na ePSXe 1.5.2 i zmiane BIOSu na europejski - SCPH1001 chociazby.

Tytul na ogol nie jest problematyczny, jednakowoz doniesiono, ze czasami pojawiaja sie problemy. Pod linkiem masz kilka komentarzy wraz z zestawieniem pluginow, jakiego uzywaly poszczegolne osoby. Przenies podane ustawienia do siebie, pokombinuj z wyborem roznych fighterow, a takze sprawdz, jak zachowa sie gra po wylaczeniu muzyki [odptaszkuj wszystkie opcje w Config > Sound].
StilghAR
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 21 grudnia 2006, 23:14

Post autor: StilghAR »

Na poczatek sugerowalbym przesiadke na ePSXe 1.5.2
I to wystarczyło. Widać SB gryzie się z nowszą wersją emulatora u mnie.
Dzięki za pomoc.
ODPOWIEDZ