Problem z odpaleniem gry

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
grajek666
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 01 lutego 2007, 15:57

Post autor: grajek666 »

problem jest z Tekken Tag. I nie wiem skąd wziążć tego BIOS'a
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Powiem tak - Generalnie gra chodzi, nie bez problemów, ale chodzi. W Twoim przypadku nie będzie chodzić, bo bez BIOSu to nic nie ruszy :]

W kwestii samego biosu to, tutaj:
http://www.psemu.pl/ps2.php?dzial=Artyk ... d=biosdump
masz opisane skąd go wziąć.
2BII!2B
grajek666
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 01 lutego 2007, 15:57

Post autor: grajek666 »

Kurcze ale pech :( a nie mógłbys udostępnic tych plików żeby mozne było je pobrać?? Bo inaczej to sobie nie pogram bo nie mam PS2 :(
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

a nie mógłbys udostępnic tych plików żeby mozne było je pobrać?
Tych, tego pliku nie mozna legalnie pobrać ergo nie mógłbym. Sorry, w tej kwestii musisz radzić sobie sam.
2BII!2B
Awatar użytkownika
2IC
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 05 lutego 2007, 13:29

Wileki problem z odpaleniem Gry

Post autor: 2IC »

bry

Mam wielki problem z konfiguracją Pcsx2 ...
Zrobiłem wszystko co było napisane na stronce http://www.psemu.pl/ps2.php?dzial=Artyk ... ectX 9.0.c
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Blaszak ma: procka AMD Semptron 2400+ ~1.60 GHz, P.RAM 512 DDR2 400Mhz [...]
Na takim sprzecie to proponuje testować raczej >
http://www.psemu.pl/ps2.php?dzial=Gry
Zrobiłem wszystko co było napisane na stronce [...] no i jak sobie chcę załączyć tekkena 5 to mi coś takiego wyskakuje
No i ja nie widze problemu bo:
1) zaprezentowany przez Ciebie screen nie wskazuje na jakiekolwiek problemy - ot standardowe okno konfiguracji emulatora
2) kto powiedział, że Tekken5 jest grywalny?
2BII!2B
Awatar użytkownika
2IC
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 05 lutego 2007, 13:29

:P

Post autor: 2IC »

Winter_mute masz rację. Kombinowałem jeszcze z tym tekkenem i gierka idzie tylko jest czarny obraz :( przypuszczam że muszę zainstalować najnowsze sterowniki do karty. Jak myślisz ??
grajek666
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 01 lutego 2007, 15:57

Post autor: grajek666 »

eh wiem że to nie ale zrozum jestem w potrzebie :cry: jakbyś coś wymyslił to jest mój adres poczty: grajek666@hotmail.com :cry: :cry: :cry: :cry: jestem zalamany tym że nie moge pograć w tą gre :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: plis help
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

2IC pisze:Kombinowałem jeszcze z tym tekkenem i gierka idzie tylko jest czarny obraz
Mylisz się to nie jest czarny obraz, jak poczekasz odpowiednio długo i przypatrzysz się odpowiednio mocno to zauważysz że na czarnym tle latają malutkie białe punkty. Tryb wireframe całkiem nieźle to uwidocznia więc jeśli korzystasz z ZeroGS to włącz i przekonaj się na własne oczy.
2IC pisze:przypuszczam że muszę zainstalować najnowsze sterowniki do karty. Jak myślisz ?
Myślę że źle przypuszczasz, ta gra jak napisałem wyżej nie jest obsługiwana przez emulator, przynajmniej w takiej formie by można było grać, albo nawet zobaczyć coś na ekranie. Instalacja sterowników jak i inne hokus-pokus nic nie da - pomóc może tylko nowa wersja emulatora, a i to nie jest pewne bo Tkk5 jest na tyle złożoną grą iż trudno stwierdzić czy stanie się grywalnym tytułem przy okazji wydania kolejnej wersji PCSX2 czy może za 2 lata.
grajek666 pisze:eh wiem że to nie ale zrozum jestem w potrzebie, jakbyś coś wymyslił
Nie wiem co w tym jest tak trudnego do zrozumienia. Wielokrotnie jasno się wyraziłem na ten temat - osobiście nie chce mieć żadnych problemów, a serwis zawsze promował jedynie legalne rozwiązania.

Jak Ci tak bardzo zależy to poszukaj pliku samodzielnie - na i-necie jest wszystko, pewnie i BIOS się znajdzie.
2BII!2B
grajek666
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 01 lutego 2007, 15:57

Post autor: grajek666 »

Dobra mam juz biosa :) wszystko gra no prawie :( gdy przeleci filmik początkowy bądź jeśli go przesune pojawia się czarny ekran i nic dalej. Powiedz mi czego to może być przyczyna??
ODPOWIEDZ