Pomocy dla newbie

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
pietrooch
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 19 lutego 2007, 13:53

Pomocy dla newbie

Post autor: pietrooch »

Siemka.
Za wilkiego pojęcia nie mam o emulacji aczkowliek poczytałem już sporo.

Problem wygląda następująco:
-mam epsxe v 1.60
- bios scph1001
- pluginy: gpuPeteOpenGL, gpuPeteDX6D3D, gpuPeteD3D i gpuPeopsSoft.

Mój komp (Sempron 2500+, 1gb DDRAM, ATI Radeon 9600PRO)

Niby wsio wpariatkie.
Zassałem z netu pociętego tekkena 3 w iso. Brak demek i te sprawy. Działa jak ta lala tymbardziej, że ePSXe ma sporo możliwości konfiguracji.

Problem pojawił się w momencie gdy zassałem sobie Crash Bandicoot (śmieszna gra do której mam nisamowity sentyment) i jest ona z rar'owana.

Po rozpakowaniu mam 3 pliki:
- KEYS.bin
- EBOOT.pbp
- DOCUMENT.dat

Nie mam pojęcia co z tym zrobić.
Próbowałem zgrać na płytke ale nic mi to nie dało to samo gdy zrobiłem obraz. Aktualnie nie posiadam żadnej gry z psxa żeby zobaczyć jak wygląda tam system plików.

Help! Co mam zrobić?

[mod]Przyznaję podwójne ostrzeżenie za olewanie Regulaminu. Pikantne szczegóły w drugim punkcie trzeciego paragrafu lokalnego systemu karnego.[/mod]
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Zassałem z netu pociętego tekkena 3 w iso. Brak demek i te sprawy. Działa jak ta lala tymbardziej, że ePSXe ma sporo możliwości konfiguracji.
oraz
Problem pojawił się w momencie gdy zassałem sobie Crash Bandicoot (śmieszna gra do której mam nisamowity sentyment) i jest ona z rar'owana.
Tego typu wypowiedzi nie sa tu tolerowane. I nie mam najmniejszego zamiaru po raz kolejny tlumaczyc, ze nie ma 'sciagnalem', tylko jest 'ukradlem'; ze jest to niezgodne z ciezkimi paragrafami prawa. Ze serwis PSEmu i niniejsze forum maja charakter antypiracki i jako zamknieta spolecznosc nie zyczymy sobie takiego sposobu poruszania kwestii kradziezy oprogramowania. A na okrase - czytanka.

I na zakonczenie, zlota rada plynaca prosto mojego z serca: o pomoc w sprawie niemampojeciacoztymzrobic, popros debila, ktory udostepnil pliki w sieci.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

A moja złota rada to dowiedzieć się co się ściąga, bo widać na pierwszy rzut oka, że ten Crash to wersja przygotowana na przenośną konsolę PSP... już nie wspomnę o tym że nielegalny (ale mój poprzednik powiedział już wszystko na ten temat).
2BII!2B
ODPOWIEDZ