Szarpie

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
paxodeus
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 18 lutego 2007, 02:48

Szarpie

Post autor: paxodeus »

Powiem szczerze , wujo na ferie zapodał mi ps2, zgrałem bios wedle instruckji. Zgrałem do iso FF XII :P odpalam emulator i co widze? Gra działa :) ale fps 20 - 30 :/ troche szarpie...no i grafika dziwna taka postrzępiona jak by.

Pozatym niemoge sterować, gra wymaga analoga =/ a ustawić się go nie da...

Mój sprzęt to:
1. AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+
2. 1GB Ram
3. GeForce Galaxy 7600 GS
4. Wszystko w pięknej płycie głównej Asusa

Pomocy! :cry:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Gra działa :) ale fps 20 - 30 :/ troche szarpie
Możesz wyłączyć wszystkie bajery w emulatorze i niepotrzebne procesy pod Windowsem, ale zyskasz jedynie kilka klatek. Ponoć na kolejnej wersji gra bedzie chodzić szybciej, ale na dzień dzisiejszy znaczną liczbę fpsów zyskasz jedynie przez wymiane procka na Intelowy Core Duo (coż, taka jest smutna prawda).
Swoją drogą 20-30 klatek to niezłe osiągi jak na tą gre.
o i grafika dziwna taka postrzępiona jak by.
Włącz filtrowanie i AA to `postrzępienia` znikną [niestety kosztem spadku prędkości].
Pozatym niemoge sterować, gra wymaga analoga =/ a ustawić się go nie da...
A skąd, oczywiście że się da trzeba mieć tylko analogowy kontroler, bo niestety na cyfrowej klawiaturze nie ma możliwości wychylenia przycisków choćby nawet w 1 kierunku. Wystarczy kupić pad z grzybkami analogowymi i po kłopocie.
2BII!2B
paxodeus
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 18 lutego 2007, 02:48

Post autor: paxodeus »

Zamontowałem Intel Core Duo 2 Smile i fps jest dużo lepszy ! ale niestety pada nie posiadam -,- musze takowego kupić...
[mod] proszę edytować [przycisk zmień] swoje wiadomości zamiast kupkać post pod postem. Pierwsze ostrzeżenie [/mod]

Zaapomniałem dodać problemów z grafiką... w punktahc oznaczoncyh 1 powinien znajdować się bohater i wrogowie na ziemi, są ale przez 2 sekundy po odpaleniu gry :F potem znikają, i te dziwne coś oznaczone nr 2

Help :P

http://img249.imageshack.us/img249/3018/zzznm9.jpg
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ta gra nie jest w pełni kompatybilna i przekłamania w grafice są rzeczą normalną, aczkolwiek jeśli możesz to dla pewności zarzuć obrazkiem ukazującym ustawienia ZeroGS i karty {Settings > CPU}
2BII!2B
paxodeus
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 18 lutego 2007, 02:48

Post autor: paxodeus »

Proszę
Obrazek
Awatar użytkownika
Misiek
User
User
Posty: 47
Rejestracja: 15 kwietnia 2006, 17:11

Post autor: Misiek »

Zaznacz sobie dwie opcje

MTGS I DC co znacznie przyspieszy twoj emulator

Dziwi mnie tez ze w plyte o socecie X2 zamontowales procek Intel Core duo

Przełamania to normalne autorzy nie pracowali nad FFXII tak aby byla grywalna jak FFX
Posiadane konsole:
PS3 :twisted:
paxodeus
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 18 lutego 2007, 02:48

Post autor: paxodeus »

Bajer stary O_o normalnie gra dziala z fps'em 40 O_O screeny moge pokazać, Bajer! :) teraz mam pytanie do czasu aż nie kupie pada z analogami, znacie jakies gry godne uwagi, nie wymagajace analoga ;)? Bym się po KUMPLACH rozejżał ;)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

znacie jakies gry godne uwagi, nie wymagajace analoga
Z w miarę kompatybilnych z emulatorem.. Virtua Fighter 4, Tekken TAG, Tekken 4... i bodajże Vietiful Joe... choć IMHO gra na klawiaturze [w zasadzie w cokolwiek] nie ma sensu :]
2BII!2B
paxodeus
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 18 lutego 2007, 02:48

Post autor: paxodeus »

Dzięki stary. Napewno was jeszcze odwiedze :)
ODPOWIEDZ