Problem z pluginem dźwięku

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Awatar użytkownika
neo rpgomaniak
Junior
Junior
Posty: 10
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 11:26

Problem z pluginem dźwięku

Post autor: neo rpgomaniak »

Otóż do niedawna odpalałem gry na emulatorze PCSX v. 9.0. Zauważyłem, że na forum dostępna jest najnowsza wersja PCSX 9.2. No wiec pobrałem, ale emulator w tej wersji nie wczytuje żadnych pluginów dźwiękowych mimo, że sa w flderze plugins. W konsoli wyświetlaise taki komunikat:
Plugin Spu2null.dll: Version 4=5!
Czy jest jakiś sposób żeby to naprawić?
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Wygląda na to jakbyś miał starszą wersje plugina i dlatego się gryzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
neo rpgomaniak
Junior
Junior
Posty: 10
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 11:26

Post autor: neo rpgomaniak »

Plugin był w paczce emulatora którą zamieściliście na stronie. Mógłby ktoś wrzucić tu nowszą wersję? Byłbym bardzo wdzięczny.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Mógłby ktoś wrzucić tu nowszą wersję? Byłbym bardzo wdzięczny.
Na stronie jest PCSX2 z pluginami w najnowszej wersji.

Mnie to wygląda na brak biblioteki MS VC DLL, którą można pobrać choćby stąd:
http://www.pcsx2.net/downloads.php?p=misc
plik jest również w downloadzie PSEmu.pl
2BII!2B
Awatar użytkownika
neo rpgomaniak
Junior
Junior
Posty: 10
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 11:26

Post autor: neo rpgomaniak »

Rzeczywiście pmogło. Dziękuję za odpowiedź. Wkrótce zademonstruję screeny jakie udało mi się zrobić podczas emualcji tekken 4 ;)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Proszę... i czekam na info oraz screeny z Tkk4.

Pozdrawiam,
/w_m
2BII!2B
Lemur
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 23 marca 2007, 21:39

Post autor: Lemur »

Witam, jestem nowym uzytkownikiem i mam problem taki : chce sobie pograc w Resident Evil 4 z PS2 na PC i owszem gra sie wloncza lecz gra chodzi baaaaaaardzo wolno, nieda sie grac i oprocz tego dzwiek jest taki "chroboczacy" taki programowy jak by to np mowil jakis zepsuty robot, albo jakby kazdy mial bardzo duza chrypke robilem wszystko wedlug instrukcji czyli zainstalowalem wszystkie biblioteki itp ale jedna zecz mam inna w konfiguracji i tej zmienic niemoge otoz : w konfiguracja => konfiguracja mam w Dżwieku : P.E.Op.S. SPU2 DSound Driver 1.6.0 a w instrukcji bylo ze 1.4.0, prubowalem cos zmienic ale niedaje rady i mysle ze to przez to. Pomozcie mi prosze. :(

[mod] następnym razem edytuj wiadomości bo będzie ostrzeżenie
/w_m [/mod]

A i jeszcze jedno : jesli to ma jakies znaczenie to moj sprzet to : AMD athlon 64 3500+ ; 1,5GB DDR2 667MHz ; Plyta glowna M2N-E SLI ; Karta GeForce 7600GT 256mb/128bit a karta dzwiekowa C-Media CM6501 Like Sound Devic - moze te informacje cos dadza
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Witam, na początek:

1) Zdefiniuj bardzo wolno - w trybie pracy w oknie powinieneś mieć liczbę klatek/sek. (fps) wyświetlaną na pasku tytułu aplikacji.
2) Poproszę także ustawienia z sekcji {Settings > CPU}
2BII!2B
Lemur
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 23 marca 2007, 21:39

Post autor: Lemur »

Przepraszam ze 2 posty ale szczerze mowiac niewiem jak to zrobic zeby dodac do tamtego postu.
Fpsow mam 9-12 [podczas gry] 27-33 [w filmikach] i 112-140 ]w menu], malo ich bo gra sie tnie tragicznie i np niemam calych filmikow, tylko ich niewielkie czesci, gdyby byl dobry plugin dzwieku to chyba by bylo wszystko ok
Ustawienia w CPU mam zaznaczone opcje : EERec - EE/IOP recomiler (need MMX/SSE) ; VU0rec - enable recopiler for VU0 unit ; VU1rec - enable recopiler for VU1 unit ; i we "Frame Limiting" mam zazwaczone : Normal - all frames are rendered as fast as possible.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Przepraszam ze 2 posty ale szczerze mowiac niewiem jak to zrobic zeby dodac do tamtego postu.
Za pomocą przycisku zmień - patrz pkt 4
faq.php?mode=rules#p9
(opcja nie działa jesli w wpisie znajdzie się tabela moderacyjna)
Wiec co do 1 niewiem dokladnie jak zrobic male okienko bo mam pelny ekran, sorry ale nieznam sie zbytnio i niewiem jak to zmniejszyc.
Alt + Enter> Po więcej informacji patrz:
http://www.psemu.pl/ps2.php?dzial=Artyk ... gpu_zerogs
2BII!2B
ODPOWIEDZ