GTA Vice City Stores

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
N25
User
User
Posty: 90
Rejestracja: 23 marca 2007, 22:53

GTA Vice City Stores

Post autor: N25 »

Sprzęt: Procek: Intel core 2 duo E4300 (1,8) podkręcony do 2.0 GHz 2GBram DDR2 800 grafa geforce 7600GS mam najnowsze stery do wszystkiego i D10. emulator v0.9.2 najlepsze pluginy (przynajmniej tak pisaliście w artykułach ;)) wszytsko konfigurowałem na dwa sposoby na prędkość a potem prubowałem na grafike i dźwięk [w przypadku konfiguracji na prędkosć dźwięk była fatalny/ ale mi głównie chdozi o jak najwyższą prędkość) gre odpalam z dysku (ISO) Sata2 16mb cache 160GB gra na początku fajnie śmiga jest logo, cut scenki potem jakieś łądowania i wreście gra ma się uruchomić przez ok 5s sa przekałmania w grafice (widać jakieś jakby palmy) poczym emulator przestaje dziąłać. prędkość mam dosć dobrą na początku skacze od 28-30 potem przy ładowaniach wzrasta do 30-40 a podczas tej ostatniej żeczy jaką widze jest 23-25 fpsow. Co jest nie tak wiem z egra jest oznaczona ingame ale moze komus udało się ja jednak odpalić? na jakich ustawieniach? Niebawem będe miał takze Burnouta2 który jest całę szczęście grywalny no i GTA LCS które jest tylko intro a więc prosze tak ze o porady co do tyc dwuch tytułów.

dzieki, pzodro sorry za błędy i literówki
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

prosze tak ze o porady co do tyc dwuch tytułów. [...] Niebawem będe miał takze Burnouta2 który jest całę szczęście grywalny
Hmmm, podejrzewam że to kwestia rozbierzności nazewnicta, ale osobiscie nie nazwałbym BO2 tytułem grywalnym, a to ze względu na prędkość emulacji i wystepujące przekłamania w grafice:
http://www.pcsx2.net/image.php?id=1125292516695j05
powyżej screen z oficjalnych testów 0.9.2, u mnie wygląda to jeszcze gorzej :]

Wystarczyło poszukać:
http://www.psemu.pl/ps2.php?dzial=Kompa ... ytul&id=26
2BII!2B
ODPOWIEDZ