Może to zaśmiecanie Forum...

Wypowiedz się na temat tego Forum
papugwredny

Może to zaśmiecanie Forum...

Post autor: papugwredny »

...ale muszę wam powiedzieć, że niesiecie szybką, profesjonalną i (co najważniejsze) bezinteresowną pomoc. Uwielbiam Was!
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Pozwolę sobie :) w imieniu swoim i nie tylko podziękować nieskromnie za słowa uznania :lol:
Btw. Zarejestruj się, to nic nie kosztuje ;)
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Mimo , że moda nie mam to muszę powiedzieć , ze zadowolony internauta to jest niezła sprawa.I of course napędza do dalszej "pracy" ;)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Miło widzieć, że ludzie doceniają nasze starania...
...nie piszę tu tylko w imieniu Modów i swoim, ale wszystkich, którzy starają się pomóc w taki czy inny sposób (m. in. odpowiadając na zadawane przez Was pytania, rozwiązując problemy innych, pozostawiając coś po sobie na łamach Forum, Listy kompatybilności, Linków, Księgi Gości itd...).
2BII!2B
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Post autor: Tomi »

Ja lubie to forum bo jest ono o najlepszym emulatorze PSX na świecie i właśnie tu można pytać o problemach związanych z grami na PSX i o samym emulatorze ePSXe. Nie wiem jakiego używałbym emulatora PSX jak nie było by ePSXe, a jeśli miałbym rozwiązywać problemy z tym emulatorm to jeśli nie było by tego forum to rownież nie wiem gdzie miałbym popytać. Jaki z tego morał :?: a taki że ePSXe i to forum jest niezastąpione.
ODPOWIEDZ