Mortal Kombat Deception

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
stalker
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 09 kwietnia 2005, 18:09

Mortal Kombat Deception

Post autor: stalker »

Przed chwillą udało mi się uruchomis tą grę, ale niestety :( tylko 1 okienko i puźniej pisze ze jakiś błąd.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Zamiesc wiec stosowne info w tym temacie, bo wpisu z MK:D jeszcze nie mielismy.

BTW; jaki blad?
stalker
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 09 kwietnia 2005, 18:09

Post autor: stalker »

BzyRes pisze:
BTW; jaki blad?
No taki zwykły że aplikacja zostanie zamknięta z windowsa xp

Instrukcja spod "0x100d06eb" odwołuje się do pamięci pod adresem "0x00000020". Pamięć nie mozę być "read"

*EDIT by Bzy. - w razie koniecznosci dopisywania spostrzezen, uzywaj funkcji 'zmien', zamiast pisac posty jeden pod drugim. Z gory dzieki.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Mi to wyglada na zakazenie. Pojdz do apteki [www.], kup lekarstwo [program antywirusowy] i podejmij leczenie [skanowanie HDD]. To tak profilaktycznie.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Mnie to wygląda na standardowy błąd PCSX2 - 1/3 tytułów, które się zawieszają na tym emulatorze wywala coś takiego.

Nie przejmuj się i czekaj cierpliwie na PCSX2 v0.8 :D
2BII!2B
jony_w
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 18 czerwca 2007, 17:54

Post autor: jony_w »

ja mam inny problem

Mój sprzęt to
AMD Athlon 64 X2 5000; 2Gb DDR2; GeForce 6800 512 MB

Ściągnołem trzy wersje PCSX2: 0.9.1; 0.9.2; i z tej stronki; tak samo jak i pluginy

Przy różnej konfiguracji GDsx9 W menu gierka chodzi jeszcze względnie, natomaist podczas walki prak jakich kolwiek kolorów i fsp śerdnio 6-9. Z tego co czytałem w innych tematach, ta gierka Podobno jest grywalna, a u mnie nie:(

PLZ HELP ME
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

w sumie to nie musiałeś odświeżać tak starego tematu tylko się dopisać do jakiegoś o szybkości. Ale radzę używać wtyczki ZeroGS jest "szybsza" i ogólnie lepsza, a jeśli chcesz jeszcze trochę przyspieszyć to uruchom aplikacje w 256 kolorach prawym na pcsx2->właściwości->zgodność(czy jakoś tak nie pamiętam)->zaznacz uruchom w 256 kolorach, a i tak przy okazji grywalna to znaczy, że można ją ukończyć a nie że będzie ci śmigać w 50-60 fps ale przy takim sprzęcie to powinno
ODPOWIEDZ