Mam problem z ePSXe i CTR

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
pabloy
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 14 lipca 2007, 12:46

Mam problem z ePSXe i CTR

Post autor: pabloy »

Witam.Jestem nowy i mam pytanie.Ładuje mi się gra wszystko ładnie dochodzi do znaczka PlayStation i stoi.Jak temu zaradzić???
Ostatnio zmieniony 14 lipca 2007, 14:55 przez pabloy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Poprosić lekarza o przepisanie środków na zwiotczenie mięśni, oraz:

1. Przeczytać forumowy Regulamin i nauczyć się pisać tematy tak, aby komuś zechciało się odpowiadać na postawione przez ciebie pytania.
2. Zmienić nazwę tematu, na bardziej konkretną, np. Problem z ePSXe.
3. Napisać - jaki emulator, która jego wersja, jaka gra, jaki znaczek PlayStation [czy logo systemowe po włączeniu BIOSu?], jaki zestaw pluginów...
pabloy
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 14 lipca 2007, 12:46

Post autor: pabloy »

Przerobione

Witam!Mój problem polaga na tym że włanczam gre crash team racing przez run iso. Jest znaczek sony a póżniej znaczek PlayStation i na tym znaczku mi stoi i niechce dalej isć.

Mój emulator to ePSXe101.

Plugin Video:Pete's DX6 D3D Driver 1.76
Plugin Muzyczny:ePSXe SPU core 1.0.1.
Plugin CD-ROM:ePSXe CDR ASPI core 1.0.1.
Bios:7502
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Nie zliczę, ile razy już o tym było, choćby w ciągu ostatniego tygodnia. Kliknij sobie, przeczytaj, zaznacz co trzeba i graj. I na przyszłość - przewertuj strone i forum zanim zadasz pytanie. Nie, nie chcę być nieuprzejmy - tak będzie lepiej dla ciebie.

Aha, i jak się okazuje problem nie tyczy się emulatora, a gry. Przenoszę zatem do odpowiedniego działu.
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Na znaczku PlayStation ci stoi :shock: ? Wiem że ten emulator jest jedyny w swoim rodzaju ale bez przesady XD

@up
Witam bzyku :roll:
ODPOWIEDZ