DUALSHOCK2

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
warakim
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 17 lutego 2007, 09:01

Post autor: warakim »

Chcialbym sie spytac osob ktore graly w FINAL FANTASY X jak ustawic overdirve Lulu ktory polega na obkreceniu prawej galki analogowej jak najwiecej razy jak w najszybszym czasie i ja mam pytanie czy da rade jak kupilem dualshock2 sony ustawic tak zeby ta galke jak obkrecam overdirve sie robil bo wlaczam analoga ustawiam i nic mam help
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

czy da rade jak kupilem dualshock2 sony ustawic tak zeby ta galke jak obkrecam overdirve sie robil bo wlaczam analoga ustawiam i nic mam help
Wiesz to trochę dziwna sprawa bo skoro wszystko ustawiłeś jak należy (mam na myśli wszystkie cztery osie obydwu gałek) i skoro analog działa (bo niby poruszać się możesz i w ogóle) to problem lezy może gdzieś indziej... na poczatek zajrzyj więc do fachowej literatury np. na gamefaqs.com i upewnij się że overdirve Lulu wykonujesz w prawidłowy sposób.
2BII!2B
warakim
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 17 lutego 2007, 09:01

Post autor: warakim »

No ale wlasnie nie wiem czy dobrze mama skonfigurowane osie, trzeba cos instalowac? jezeli tak to chcialbym nazwe tego czegos. i jak ktos moze mi powiedziec jakiemu odpowiada overdrive lulu klawszowi np czy L2? bo ja mam w ustawieniach L3 i L4 R3 i R4 ale nie starcza i juz klawiszy zeby je ustawic :D z gory dziekuje
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

No ale wlasnie nie wiem czy dobrze mama skonfigurowane osie, trzeba cos instalowac?
Nie wystarczy we wtyczce SSSPSXPad (bo z tej włąśnie powinieneś korzystać) ustawić opcje LX/Y i RX/Y właśnie za ich obsługę odpowiedzialne.
i jak ktos moze mi powiedziec jakiemu odpowiada overdrive lulu klawszowi np czy L2?
Już raz napisałem i trzeci raz powtarzać się nie mam zamiaru - poczytaj sobie o overdive`ach w encyklopedii gier jaką bez wątpienia jest serwis www.gamefaqs.com
bo ja mam w ustawieniach L3 i L4 R3 i R4 ale nie starcza i juz klawiszy zeby je ustawic
Że co prosze? L/R4 - przecież takiego czegoś to i na padzie i w ustawieniach pluginu nie ma (z ciekawośi sprawdziłęm i na starym i na nowym SSSPSX Pad). Jeśli zaś chodzi o L3 i R3 to wciśnij (nie wyginaj na boki tylko mocno naciśnij w dół, tak jakbyś wciskał przycisk) gałki analogowe... też o tym nie wiedziałem po kupnie Duala :]
2BII!2B
Awatar użytkownika
V0iT
Junior
Junior
Posty: 9
Rejestracja: 15 lipca 2007, 21:19

Post autor: V0iT »

EY!!! Ja mam Tracer Turbo FF I Dualshock działa :wink: W każdym sklepie PC'towym MUSI być (45 zł) USB ,razem z sterami do wibracji.

http://idg.allegro.pl/show_item.php?ite ... 4464#photo

Nara. 8-)
ODPOWIEDZ