szybka bojatyka

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
N25
User
User
Posty: 90
Rejestracja: 23 marca 2007, 22:53

szybka bojatyka

Post autor: N25 »

Tekken 4 chodzi dobrze ale baardzo powoli nieda isę grać :) Ostatnio zagrywam isę z kumplem w tekkena 3 na epsxe, Czy znaice mozę jakas dobra bijatyke (poziomem jak tekken 3 z psx'a albo lepszą) W miare dobrze chodzącą na PCSX ?
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

DBZ BUDOKAI 3 :lol: :lol: :lol: :!:
Mi śmiga 30 fps podczas walki bez żadnych błędów graficznych.
N25
User
User
Posty: 90
Rejestracja: 23 marca 2007, 22:53

Post autor: N25 »

Jakąmasz konfiguracje? Bo mi trohe za wolno to chodzi, da isę grać ale niejest przyjemnie mam ok 20 fpsów a kompa mam podobnego:

Intel Core 2 duo 2,4 GHz, 2GB DDR2, GF 7600 GS 256MB DDR3
No i nieiwem czy to jest powodem czy też nie ale mam Windowsa Viste Ultimate, ale on raczej pozytywnie wpływa na prace emulatora.

Więc prosze pdoaj mi jakie wtyczki i jak skonfigurowane , wiem że to trohe pracy jest ale jak mozesz to mi pomuż, pozdro.
aras12
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 19 lipca 2007, 19:04

Post autor: aras12 »

lol z kad wy macie tyle fps niby??? ja mam proca 4.8 karte 256mb 1gb ram i mam 6fps ;|

[mod]pisze się `skąd`! Zainstaluj sobie firefox`a z polskim słownikiem i nie rań więcej mych pięknych oczu : P
/w_m[/mod]
N25
User
User
Posty: 90
Rejestracja: 23 marca 2007, 22:53

Post autor: N25 »

niemasz procka 4,8 GHz, :) Zapewne masz dwurdzeniowca 2,4 GHz, co wcale nieoznacza ze masz 4,8, a poprawnie skonfigurowałeś CPU w emulatorze???? tak zeby korzystał z obu rdzeni? zalezy też przecierz jakie amsz te ramy, pewnie DDR2 ? A taktowanie ? chyba też ma jakiś wpływ?, zapewne masz ocś nie tak z konfiguracją, bo na twoim sprzęcie te 6 fpsów to stanowczo za mało, Puki co ja też mam niezawiele i czekam na odpowiedź ReY_MM.
Zwruc uwage na to że post ci isę zdublował, klikaj tylko raz Submit :)

pozdro
[mod] Jak rozdajemy ramki to po równo: `nie masz`, `przecież`, `nie za wiele`, `zwróć`! Rada jak wyżej.
/w_m [/mod]
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

ale to tez zależy jaki ty masz ten procesor bo ilość GHz to nie wszystko najlepiej podaj model dokładny ( core 2 duo, pentium D, athlon x2 itp)
ODPOWIEDZ