Valkyrie Profile ,prosze o pomoc

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
wojtek
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 31 maja 2006, 14:20

Post autor: wojtek »

Czesc,
Walczylem ostatnio z VP i gdyby ktoś miał problem, a rozwiąznia do tej pory z forum nie pomogły to powiem, że mi pomogła zmiana plugina dzwieku z eternala na "ePSXe SPU core 1.5.2."
Troche juz emuluje ale nigdy tego nie uzywalem. Co najlepsze dzwiek przestal krzaczyc, postacie mowia swoje kwestie do konca, a save state w zadnym stopniu nie zakloca mi gry.
Probowalem wszystkiego co do tej pory bylo opisane w postach na forum.

Najbardziej mnie boli to, ze jakies pol roku temu, emulowalem sobie te same plyty VP, tym samym epsxem i tymi samymi pluginami, ktore mam obecnie na twardym a dzwiek mi nie krzaczyl. Zaznaczylem te spu irq i cos tam jeszcze i wszystko smigalo z tego co pamietam, bo bylem wtedy jeszcze zielony i nie zabardzo kojarzylem ocb.
Probowalem teraz na bank wszystkich mozliwych ustawien graficznych i dzwiekowych roznych pluginow. Siedzialem nad tym od wczoraj w nocy ;-)
Jak teraz widze gdzies fps, sound buffer albo rozne nazwy pluginow to mnie cos strzela ;-)

Zastanawia mnie czy to moze cos w windowsie przez te pol roku juz zaczelo wysiadac?
ODPOWIEDZ