Problem ze skręcaniem

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
N25
User
User
Posty: 90
Rejestracja: 23 marca 2007, 22:53

Problem ze skręcaniem

Post autor: N25 »

Od ok miesiąca uzywam joypada do emulacji ps2 w większości gier działa 100% ok, Ale niestety Burnout 2 i jak isę wczoraj dowiedziałem Pimp my ride niedziałaja dobrze w grach niemozna skręcać! (a w obu jeździ się autem), spróbowałem sterowanie przełożyc na strząłki na klawiaturze i też niechce skręcać, czy możliwe zeby jakas gra nieobsługiwała kierónków ?

i jeszcze takie dodatkowe pytanie czy jak wychdozi nowa wersja emulatora to sam emulator czy wraz z nowymi pluginami? Czy pluginy osobno ?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Od ok miesiąca uzywam joypada do emulacji ps2 w większości gier działa 100% ok, Ale niestety Burnout 2 i jak isę wczoraj dowiedziałem Pimp my ride niedziałaja dobrze w grach niemozna skręcać!
Problemy z sterowaniem analogowym, z tego co pamiętam SSSXPad v1.7 miał je wyeliminować:
http://www.psemu.pl/index.php?dzial=Niu ... s&nid=2418
Wypróbuj - plik w downloadzie.
i jeszcze takie dodatkowe pytanie czy jak wychdozi nowa wersja emulatora to sam emulator czy wraz z nowymi pluginami? Czy pluginy osobno ?
Standardowo nowa wersja emulatora zawiera nowe wtyczki, choć zdarzyło się już kilkukrotnie (ZeroGS, wtyczki sterowania) iż nowe wersje pluginów ukazują się osobno w późniejszym terminie.
2BII!2B
ODPOWIEDZ