szukam nazwe gry ;)

Ogólne dyskusje na temat gier.
amizu
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 12 października 2007, 18:10

szukam nazwe gry ;)

Post autor: amizu »

Cześć,

Mam mały problem od jakiegoś czasu szukam pewnej gry. Nie jestem pewna co do jej nazwy ale z tego co pamiętam to było coś w stylu "Super Boob". Owa gra znajdowała sie kiedyś na płycie z neoplus ale to daaawno temu. Gra oczywiscie na PS1

Gra przypominała tetris.. Naszym zdaniem było wyrzucenie przez wybrana postać kulek (w kilku kolorach) i okrągłych wiatraczków z tymi samymi kolorami co kulki.. jeżeli wiatraczek dotknął kulki z tym samym kolorem to wybuchały....

Grajac trzeba było się skupić na zebraniu obok siebie dużej ilości kulek z tym samym kolorem a potem je "zbic" wiatraczkiem. Jeżeli zbiło sie kilka kulek.. to przeciwnikowi dodawały sie kulki automatycznie w ramach przeszkody. Im więcej kulek zbiło sie za jednym razem tym więcej dostał przeciwnik. Przegrywał ten któremu kulki zasłoniły cały ekran

Jeśli ktoś w ogóle kojarzy owa grę to proszę o pomoc ;)
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Chodzi ci o jakąś grę w stylu puzzle bobble? bo jedynie to kojarze po opsie
Ale może być ciężko znaleśc ten konkretny tytuł zwłaszcza że geir w tym stylu jest sporo
amizu
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 12 października 2007, 18:10

Post autor: amizu »

Tak gra jest dosyć podobna do puzzle bobble

Z tego co jeszcze sobie przypominam... to postaciami w tej grze były chyba Swinki... i ze kuki wystrzeliwały z rączek... 2 kulki na raz.
Z jednej strony znajdowali sie pasek który pokazywał jakie kulki poleca za chwile. W tej grze znajdowały sie tez wiatraczki które zbijały kulki jednego koloru... ale bez znaczenia czy znajdowały sie obok siebie.... Czyli jeżeli wiatraczkiem dotknelsmy zielonek kulki.... to na planszy wybuchały wszystkie zielone .. bez w zgledu gdzie sie znajdowały.

w tej grze bardzo charakterystyczne były owe wiatraczki dzięki którym wybuchały kulki

W tej grze zawsze grało sie w dwóch. Opcja gry pojedynczej była można tylko z botem
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

amizu
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 12 października 2007, 18:10

Post autor: amizu »

No to sie juz wyjasniło... gre załatwi mi kuzyn okazało sie ze byłą to dosc niekomercyjna pozycja dołączona do Playstation Magazynu (sony kiedys wypuscilo projekt o nazwie NetYaroze, bylo to czarne Playstation (o 1 oczywiscie mowie) ktore podlaczalo sie do kompa i pod Linuksem bodajze jakims mozna bylo samemu pisac gry na Playa, i byly one umieszczane na plytkach z demami i wlasnie Super Bub byl jedna z nich))


Wielkie dzieki za pomoc.;)
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Pograłem chwilę, całkiem przyjemne, choć w tego typu klimatach mam własnego faworyta - Baku Baku Animal od Segi. Nic to, Super Bub można dziabnąć - gra jest uruchamialna pod ePSXe {Run > PS-EXE}. Dla zainteresowanych download.
ODPOWIEDZ