Dźwięk w grach np DBZ Budokai 3

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Wojskowy
User
User
Posty: 56
Rejestracja: 04 marca 2007, 13:29

Dźwięk w grach np DBZ Budokai 3

Post autor: Wojskowy »

No jest tak mam nowy komputer 2gb ddr2 amd athlon dual core 6000 nie wiem czy dokladnie tak w kazdym razie 2x po 3000GHz 64bit radeon jakis 256 bitowy
Chciałem sprawdzi jak chodzą gry z PS2 no i mam Dragon Ball Z Budokai 3 jesli chodzi o szybkosc jest ina wolniejsza niz na PS2 ale o to sie nie czepiam bo mimo ze jest wolna to jest plynna i nie scina sie no ale dzwiek idzie swoim innym tempem. Mam pytanie czy da sie jakoś skonfigurowac by ten dzwiek lecial mneijwiecej z obrazem a nie ze np w grze przybieram postac KAIOKEN a ten po 10 sekundach sie drze kaioken) albo muzyka z filmu poczatkowego filmik sie juz skonczyl a muzyka nie doszla nawet do polowy.

Nie wiem czy napisalem zrozumiale ale mam nadzieje ze tak.Prosze o pomoc

Chodzi mi konkretnie o to że muzyka jest wolniejsza niż to co na ekranie a efekty dźwiękowe typu uderzenia są dośc kiepskiej jakosci
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Podaj proszę:
a) liczbę wyświetlanych klatek/sekundę - czyli wartość wskaźnika FPS
b) ustawienia z sekcji {Konfiguracja > CPU}
2BII!2B
Wojskowy
User
User
Posty: 56
Rejestracja: 04 marca 2007, 13:29

Post autor: Wojskowy »

Frame Limiting mam ustawione na Normal
mam zaznczone to Dual Core Mode(DC) i pierwsze trzy opcje eRec, VU0rec, VU1rec takze zaznaczone.
Jesli chodzi o ilośc klatek to wyglada to tak:
INTRO 30-40fps
MENU 68-80fps
GRA srednio 22fps a przy uzywaniu np kamehamy nawet 40 xD
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Frame Limiting mam ustawione na Normal
Wypróbuj wariant Limit, bo gra w menu pracuje zdecydowanie za szybko.
2BII!2B
Wojskowy
User
User
Posty: 56
Rejestracja: 04 marca 2007, 13:29

Post autor: Wojskowy »

Jest niewielka ale zauważalna różnica :) może doradzisz mi jak jeszcze poprawic dzwiek i wycignac w grze pare klatek xd??
ODPOWIEDZ