Gry na multitap

Ogólne dyskusje na temat gier.
GrYwOq
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 12 stycznia 2008, 17:13

Gry na multitap

Post autor: GrYwOq »

Witam. Szukam gier w które mozna pograć na multitapie w 4 osoby. Chodzi mi głównie o przygodówki i strzelanki bo znudziły mi się gry typu NFS czy FIFA. Najlepiej żeby były to gry z widokiem z trzeciej osoby (coś jak Syphon Filter czy najnowsze Metal Gear Solid), ale FPP też moga być. Jak znacie jakieś dobre strzelanki z 3 os. na dwóch graczy to też piszcie.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

W kategorii FPS:

- Quake 2 [4 graczy]
- Medal of Honor [2]
- Medal of Honor Underground [2]

Z pozostałych:

- Crash Team Racing [4] / to są wyścigi, ale się nie zrażaj; najlepsza multiplayerowa pozycja na PlayStation
- Crash Bash [4] / rozweselający zestaw minigierek
- Poy Poy [4] / j.w.
- Worms Armageddon [4+] / Wormsy, wiadomo
- Worms Wordl Party [4+] / j.w.
- Rogue Trip: Vacation 2012 [4+] / strzelanka, ale, UWAGA: samochodowa; bezpośredni konkurent dla Vigilante 8 i Twisted Metali, naprawdę dobra gra, szczególnie w multi
- Thrill Kill [4] / niesamowicie klimatyczna i brutalna bijatyka, we czterech gra się najlepiej
- Seria Bishi Bashi [4] / skąpane w oceanie absurdalnego humoru zestawy minigierek; chyba najlepsze gry w swojej klasie
GrYwOq
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 12 stycznia 2008, 17:13

Post autor: GrYwOq »

dzieki za gierki, czesc z nich juz znam a czesc nie. Z CTR mam problem taki, że mi multitap nie wykrywa padów. A wracając do tematu moze zna ktos wiecej gier glównie TPP na PS2
ODPOWIEDZ