Virtua Fighter 4 Evolution

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Dawidi
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 08 grudnia 2007, 19:50

Virtua Fighter 4 Evolution

Post autor: Dawidi »

Witam, Mam pytanie jaka jest najlepsza konfiguracja do mojego komputera i do tej gry. Niestety jestem ciemny co do emulacji i nie wiem dokładnie co robić. Mam pcsx2 wersje 9,5 i biosa europe z 2004 roku. Szukałem jakiś wtyczek lecz niestety jest ich bardzo dużo i nie wiem których użyć.

Mój komputer to:
Proc X2 2,7 GH na (razem 5,4GH)
2GB ramu ddr2 800 Geila
Radeon X1950GT

Menusy, filmiki przed walkami są płynne i maja od 30-40 fpsow. Natomiast sama walka ma średnio ok 26, jest płynnie ale niestety w zwolnionym tempie. Na dodatek miałem czarne kreski wzdłuż ekranu jak zaznaczyłem opcje no vertical stripes to porostu te paski zrobiły się białe :). Gram na najniższej rozdzielczości bez antualiasingu i włączone mam tylko no vertical stripes. Mam zaznaczone do tego 2 opcje dla procesorów dwujądrowych. Myslę, że te osiągi to trochę mało jak na mój komputer. Może nie jest jakiś super wypasisty ale jednak trochę ma jak ciągnie mi na full geras of war płynnie. No i nie mam zaznaczonej opcji z pomijaniem klatek bo wtedy nie dość, że cała gra jest w zwolnionym tempie to ma jeszcze jakieś 8 FPSow...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ehh, przeczytaj to:
viewtopic.php?p=16930#16930
bo nie chce mi się dwa razy tego samego pisać.
2BII!2B
Awatar użytkownika
simian raticus
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 18 października 2006, 11:45

Post autor: simian raticus »

Jakie minimalne wymagania trzeba spełniać, żeby poszły mi w 100% takie gry jak Tekken 5 i Virtua Fighter 4 ?

Musiałem napisac posta, żeby zacząć obserwować ten temat ;)

Jeżeli gra pójdzie już na 100% to czy będzie możliwe będzie granie online przez jakiegoś klienta ? I czy to będzie miało sens? Bo próbowałem Tekken'a 3 online ale tragedia była z lagami.

No nic ;) Czekamy na upragnione 100% Pozdrawiam!

Obrazek
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2008, 19:49 przez simian raticus, łącznie zmieniany 1 raz.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jakie minimalne wymagania trzeba spełniać, żeby poszły mi w 100% takie gry jak Tekken 5 i Virtua Fighter 4 ?
W/w gry nie należą do pracujących z pełną prędkością, co więcej Tkk5 nie jest grą w pełni obsługiwaną przez emulator więc w ich przypadku wciąż prawidłowa jest reguła im więcej mocy tym szybsza emulacja... IMO minimum w tym przypadku będzie stanowił GSdx przcujący na DX10 więc tłumacząc to z terminologii emulacyjnej na sprzętowo programową:
- Core2Duo ~3GHz
- GF 8600 co najmniej
- 2GB RAMu
- Windows Vista
- DX10
2BII!2B
ODPOWIEDZ