Playstation 3 - Moja recenzja Wersja Beta 0.9

Tutaj możecie publikować swoje recenzje, komentować recki innych użytkowników. My zaś najlepsze z nich umieścimy na łamach strony.
Awatar użytkownika
Misiek
User
User
Posty: 47
Rejestracja: 15 kwietnia 2006, 17:11

Post autor: Misiek »

ej nie panowie przesadziliscie zrobiliscie mi burdel w recenzji kazalem pisac co mozna jeszcze dopisac a nie cholera mi tutaj urzadzac wojny fanboyowskie miedzy wii vs x360 vx ps3 ! jak chcecie sie klocic idzcie na czata winter i jak pomozesz mi z tymi miniaturkami?
Posiadane konsole:
PS3 :twisted:
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Kto powiedzial ze my sie klocimy ? pozatym wyobraz sobie ze wyrażanie swoich opini to nie "burdel"
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

ej nie panowie przesadziliscie zrobiliscie mi burdel w recenzji kazalem pisac co mozna jeszcze dopisac a nie cholera mi tutaj urzadzac wojny fanboyowskie miedzy wii vs x360 vx ps3 ! jak chcecie sie klocic idzcie na czata winter i jak pomozesz mi z tymi miniaturkami?
Ej, przypominam, iż znajdujemy się w poczekalni i komentarze odnośnie recenzji, czy też mniej lub bardziej związane z jej podmiotem są jak najbardziej dozwolone, a wręcz wskazane.
Wypraszam sobie również malo kulturalne wyszczekiwanie młodzieńczych frustracji, tudzież kazanie czegokolwiek. Tym ostatnim, pozwól, że zajmę się osobiście. Ej.

Co do miniaturek - w czym tak naprawdę leży problem? Rób własne i zamieszczaj na bieżąco w wersji roboczej - podejrzewam, iż w_m z chęcia zajmię się kosmetyką, o ile znajdzie nieco wolnego czasu.
sonic
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 05 lutego 2008, 10:53

Post autor: sonic »

co do konsoli to jest wersja 40 czy 60GB?
jesli mozesz podaj cene jaka zaplaciles i miejsce zakupu jesli mozna wiedziec;)
pozdrawiam

edit: i jeszcze pytanko odnosnie klawy i myszki...trzeba kupowac klawiature specjalnie z wejsciem usb czy normalne od kompa wejdzie?
ODPOWIEDZ