Silent Hill - problem

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
zbysheck
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 16 lutego 2008, 20:05

Silent Hill - problem

Post autor: zbysheck »

Zgrałem sobie obraz płytki z SH 1 na dysk, podczepiłem do DAEMONA i odpaliłem emulator. Grało się niby normalnie, ale tylko do momentu kontaktu z potworami. Kiedy napadli mnie pierwsi wrogowie od razu emulator się wyłączył z komunikatem że wystąpił błąd. Ktoś wie co mogło być przyczyną?
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Wszystko...

Przyczyna moze byc rysa na plycie, z ktorej robiono obraz.
Moze byc wina daemona (radzilbym obrazy odpalac przez plugin CDRMooby.

Narazie polecam sprawdzic te 2 rzeczy.
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
zbysheck
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 16 lutego 2008, 20:05

Post autor: zbysheck »

Z tą wtyczką gra się nawet nie włącza - czarny obraz. A może to być wina innych pluginów albo ustawień?

I co do rysy - no kilka rysek płyta ma jak każda z PSXa płyta praktycznie =].
Czy jeśli bym pobrał z internetu pełną wersję inną tej gry to to by było piractwo? Oczywiście w domu leży oryginalna płytka.
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Ja radze zgrac jeszcze raz obraz alcoholem lub clonecd.

Na profilach Playstation/Libcrypt, patrzac czy aby nie ma jakis bledow przy zrzucaniu na twardy.

Silent Hill z tego co pamietam jest jedna z najmniejwymagajacych co do konfigurowania plugin-u graficznego. Wiec caly czas stawiam na problem z obrazem.
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
sonic
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 05 lutego 2008, 10:53

Post autor: sonic »

Sory ze wyciagne ten temat ale nie bede nowego zakladal bo rowniez mam maly problem z ta gra..mianowicie wszystko smiga ok ale podczas gdy gra sie "Wczytuje" moment gdy jest scenka jak koles biegnie dzieje sie to strasznie wolno jak temu zaradzic?dzieki
ODPOWIEDZ