final fantasy problem

Dział poświęcony polskiemu tłumaczeniu gry Final Fantasy VII w wersji na konsolę Sony PlayStation. Strona tłumaczenia: <a href="http://ff7pl.psemu.pl">ff7pl.psemu.pl</a>

Moderator: browar

piotr242
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 24 lutego 2008, 22:36

final fantasy problem

Post autor: piotr242 »

witam mam te gre w palu robie obraz iso wszyskich plytek na 1 cd patch dziala na 2i3 wyskakuje mi the size of the image file incorrect continue moge wybrac continue i moim oczkom ukazuje sie napis patching done ale czy niepowinno byc tego ostrzezenia niewiem co bedzie jak dojde do 2 cd czy bedzie po pl. gram na psp narazie jest bardzo dobze czekam na odpowiec kogos kto wie oco chodzi
greenmag

Post autor: greenmag »

powinno pokazac sie sukcesfull anie done
a gdy patchujesz cd1 to jest ok?

na cd 2 i 3 powino pokazywac zly rozmiar obrazu lecz obraz powinien zpatchowac sie poprawnie
piotr242
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 24 lutego 2008, 22:36

Post autor: piotr242 »

tak 1 cd jest oki na 2i3 pokazuje blad ale paczuje chodzilo oto czy z tym bledem moze byc czy powinno tak byc
cziken
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, 15:16

Post autor: cziken »

A ja mam problem z sejwami.Probuje grac na PS2....Wszystko jest ok do momentu zrobienia sejwa...Poprostu sie nie da....Wyskakuje napis,ze brak karty pamieci...O co chodzi????
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

A ja mam problem z sejwami.Probuje grac na PS2....Wszystko jest ok do momentu zrobienia sejwa...Poprostu sie nie da....Wyskakuje napis,ze brak karty pamieci...O co chodzi?
Chodzi o to że gry z pierwszego PlayStation na konsolach można zapisywać jedynie na kartach z pierwszego PlayStation. Jeśli nie masz memorki z PSXa to na PS2 nie zapiszesz FF7, ani żadnej innej gry na szaraka.
2BII!2B
ODPOWIEDZ