Naruto Uzumaki

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
sssmerf
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 20 marca 2008, 23:07

Naruto Uzumaki

Post autor: sssmerf »

MAm następujący problem: na początku gry wszystko działa ok (40-50 klatek na sekundę) jednakże po wczytaniu reklam i producentów gry prędkość spada do 10 klatek na sekudę - co robić? tak żeby przynajmniej było ze 35 klatek bo przy 10 się nie da grać. Proszę o szybką pomoc ;D
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Po pierwsze - umieściłeś temat w nieodpowiednim dziale (PCSX2 i dodatki... już poprawiłem)
Po drugie - z łaski swojej - podaj pełną nazwę gry z jaką masz problem. Gier z nazwą "Naruto Uzumaki" w tytule jest sporo - chyba z 4 (jak nie więcej).
Po trzecie - podaj parametry swojego komputera
Po czwarte - podaj konfigurację emulatora (jakie pluginy, jaka wersja emulatora itd.)
No i po piąte - niestety, nie zawarłeś minimalnych informacji, dzięki którym można by ci szybko pomóc ;D
Obrazek
sssmerf
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 20 marca 2008, 23:07

Post autor: sssmerf »

Ta gra to Naruto Uzumaki chronicles cz. 1

Mój komputer: intel pentium D 2.66 GHz 512 RAM

Ustawienia mojego emulatora:
http://img225.imageshack.us/my.php?imag ... tuuov4.png

Proble opisałe: Gra działa na początku ok a potem gdy przechodzi do animacji, oraz gry to idzie jakieś 6 klatek na sekundę
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Hmm... proponuję zmianę pluginu graficznego na ZeroGS KOSMOS 0.97.1. Plugin GSdx9 (moim zdaniem) jest strasznie wolny (nawet przy b. dobrym komputerze).
A jeżeli to nie pomoże to będziemy kombinować dalej. Tylko pamiętaj, że twój komputer do super szybkich nie należy i może się okazać, że wyciągnięcie większej ilości fps jest niemożliwe.
I jeszcze jedno - jaką masz kartę graficzną?
Obrazek
sssmerf
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 20 marca 2008, 23:07

Post autor: sssmerf »

Hmm karta graficzna: Intel express Chipset family

a co do tego pluginu to żaden z KOSMOSÓW mi nie chodzi... a mam w swoich ust. 4 + ten którego używam... co robić? wyłączyłem w grze dzwięki i jest trochę szybciej ale nadal zamula. Co robić?
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Ta karta jest zwyczajnie za słaba (grasz na laptopie?). To by chyba nawet tłumaczyło czemu ZeroGS KOSMOS nie chce działać...wydaje mi się, że nic więcej nie osiągniesz.
Obrazek
sssmerf
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 20 marca 2008, 23:07

Post autor: sssmerf »

Nie mam laptopa tylko normalny komputer (stacjonarny?). A co jest powodem tego że tak spada szybkość? Nie może być stała? Co zrobić by było więcej klatek na sekundę? i co EWENTUALNIE dokupić do kompa? RAM ?

[mod] Edytuj własne wpisy.
/w_m[/mod]

słuchajci poradziłem sobie mniej więcej z problemem ale wynikł kolejny. Po animacji w której nic nie robię <rozmawiaj> następuje wczytywanie po którym <jak> mam już sterować postacią. JEdnak emulator się zacina<a>. Co zrobić? i co ewentualnie dikupić do kompa?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

A co jest powodem tego że tak spada szybkość?
Niedopracowany w 100% emulator, wymagania sprzętowe, Twój słabiutki sprzęt.
Nie może być stała?
Nie, dopóki emulator nie będzie gotowy [czyt. nie ukaże się wersja 1.0], a Ty nie zaopatrzysz sie w wystarczająco mocny sprzęt.
co ewentualnie dikupić do kompa?
2GB RAMu i porządną kartę graficzną, minimum GF8600, choć po ostatnich obniżkach warto już brać 8800.

W zasadzie to wymieniłbym całego kompa, bo PentiumD ssie w porównaniu do Core2Duo.
2BII!2B
ODPOWIEDZ