Gra przez neta w 3 i 4 osoby

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
hardy
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwietnia 2008, 22:12

Gra przez neta w 3 i 4 osoby

Post autor: hardy »

Mam problem ponieważ kiedy chcę zagrać przez neta w Smackdown 2 w 3 lub 4 osoby to mi w ogóle pada nie wykrywa to samo jest kiedy chce zagrać offline żadnego mi nie wykrywa. Oczywiście mam epsxe 1.6 zaznaczyłem opcje multitap oraz odpowiedni plugin czyli jakiś ps4.Czy ta opcja multitap w ogóle działa w jakąś grę??Bardzo proszę o odpowiedź z góry dzięki.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Z tego co pamiętam, w przypadku gry z włączonym MT pady działają tylko na pierwszym kontrolerze. Pozostałe (3) musisz skonfigurować używając klawiatury.

Swoją drogą, pad działa w standardowej rozgrywce dla 1/2 graczy tzn. z wyłączoną opcją Multitap?
2BII!2B
hardy
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwietnia 2008, 22:12

Post autor: hardy »

tylko jest problem że mi w ogóle nic nie wykrywa ani 1 ani 2 ani 3 i 4...Obojętnie co skonfiguruję pada albo klawiaturę jest to samo nie działa żaden przycisk...
Chyba ta opcja multitap nie działa a szkoda mogliby zrobić jeszcze jedną wersje z działającą funkcją multitap...Ale z tego co wiem ostatnia była 1.6 i żadna już inna nie wyszła.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

tylko jest problem że mi w ogóle nic nie wykrywa ani 1 ani 2 ani 3 i 4...Obojętnie co skonfiguruję pada albo klawiaturę jest to samo nie działa żaden przycisk..
aaa, mówisz że klawiatura też nie działa - z łaski swoje wciśnij F5 po uruchomieniu gry i sprawdź czy pomogło :D
2BII!2B
hardy
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwietnia 2008, 22:12

Post autor: hardy »

niestety nie działa...Może inny pomysł masz jeszcze??
ODPOWIEDZ