Dragon Ball Budokai Tenkaichi 3 problem

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Górnik
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 16 kwietnia 2008, 16:40

Dragon Ball Budokai Tenkaichi 3 problem

Post autor: Górnik »

Siema mam problem z grą, a mianowicie gra chodzi dobrze (oprocz poswiaty nad postaciami) ale nie wiem dlaczego od casu do czasu z niewiadomego powodu wywala mi blad emulatora o tresci wystapil blad podczas... i moge dac zamknij program lub wyslij raport o bledach (mam windows vista ultimate 64)! Jak byscie mogli to bardzo prosze o jakies rady, moze do tej gry trzeba jakas inna konfiguracje lub latke? Moze ja cos zle skonfigurowalem bo ostatni wgrywalem duzo pluginow. Bardzo prosze o pomoc i z gory dzieki.
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Ustawienia:
PCSX svn 343

GRAFIKA:
ZeroGS KOSMOS 0.97.1
-Disable alpha testing
-Usually safe to do ...
-No color clamping ...
-Disable deph updates
-Fast Update
-Stops all resolving ...
-No vertical ...
-Resolve hack #1
-Resolve hack #3

DZWIEK:

ZeroSPU2 0.4.5

BIOS:
Europe v02.00(14/06/2004)Console

Na tych ustawieniach jak ci sie bedzie zawieszac tzn ze masz za slabego kompa.

Ciesze sie ze moglem w jakis sposob pomuc :)
Górnik
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 16 kwietnia 2008, 16:40

Post autor: Górnik »

To mi nic niedaje wlasciwie jest duzo gorzej bo na gsdx10 mam normalna grafe a tutaj jakies artefakty i paski na ekranie. Mi gra spoko działa bo powyzej 30 klatek na sek tylko chodzi mi o to ze czasami jak walcze to zdarzy mi sie ze sie zatnie i raport o bledach z emulatora wywala (nie dzieje sie to czesto ale jednak i gdy mecze sie nad jakas walka i mam przewage i jak mi sie wylaczy to wtedy sie niezle wkurzam:P). Sprzetu nie mam za slabego bo posiadam intel pentium dual core e2160 1,8 ghz, geforce 8600gt sonic+ i 2gb ram. Z innymi grami takiego problemu nie mam no moze tylko nie potrafie ustawic dobrego plugina grafy do fify street 2 bo caly czas mam artefakty ale gra wchodzi nawet do meczu i da sie poruszac postaciami ale grafika nie pozwala mi na gre:(
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Sprzetu nie mam za slabego bo posiadam intel pentium dual core e2160 1,8 ghz, geforce 8600gt sonic+ i 2gb ram
Zalecany procesor: Core2Duo o taktowaniu 3.0GHz
Karta graficzna: GF8600 na minimum
Ram: 2Gb
Zalecany system operacyjny: Windows Vista
A odnośnie tego błędu to jakiej wersji emulatora używasz 0.9.4 czy 0.9.5 beta ( na nim mogą występować błędy ponieważ wciąż jest w wersji beta )[/quote]
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Testowałem tą grę (na wersji 0.9.5) i rzeczywiście wyłącza się w trakcie rozgrywki. Sprawdzałem różne konfiguracje emulatora - nic nie pomaga.
Możliwe, że na wersji 0.9.4 tego błędu nie ma.
A co do pasków i błędów graficznych - ja je mam gdy używam GSdx :D
Obrazek
Górnik
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 16 kwietnia 2008, 16:40

Post autor: Górnik »

Na wersji 0.9.4 tez sie wyłącza tylko nie ma migania ekranu w intrze w odroznieniu od 0.9.5 :wink: Na ZeroGs jest duzo gorsza grafika niz na gsdx10 bo jest wtedy taka papierowa grafika i gorsze oswietlenie! Na gsdx10 jest normalna ladna grafika tylko wystepuje metaliczny odblask postaci ktory i tak w niczym nie przeszkadza i nie szpeci :P A z fifka street 2 tez tak macie ze na kazdym pluginie jest zla grafika? Bo giera mi dziala dobrze tylko te paski mnie wkurzaja! Z gory dzieki i pozdro.
Wojskowy
User
User
Posty: 56
Rejestracja: 04 marca 2007, 13:29

Post autor: Wojskowy »

--==ReY_MM==-- na tej wtycznce graficznej co ty zaznaczylem wszystkie opcje jakie mozliwe ;d okazalo sie ku mojemu zadowoleniu ze gra wyglada niemal swietnia a chodzi predkoscia maksymalna ;d gra jak na ps2 z tym ze niebo jest czarne, reszta terenu normalna jak na PS2 nie ma paska zycia i energii nie pojawiaja sie ile zadales damage i nie ma efektów swietlnych jak np uderze kogos to nie widac uderzenia nie ma smug jak lecisz nie ma kamehamy ogolnie same postacie i teren wokol nich a ty nie wiesz czy on czyms strzela czy nie. Jak to zrobic by wlaczyc to a gra chodzila rownie dobrze lub podobnie chociarz bo teraz jest niemal 100% wydajnosci gry. ostatnia opcja jaka jest w pluginie graficznym zdaje sie jest odpowiedzialna za te efekty ktorych nie widac ale jak ja odznacze to caly obraz jest czarny widac tylko postacie gra chodzi polowa wolniej widac wsyztskie efekty ktorych brakowalo wczesniej i obraz mryga caly czas
Awatar użytkownika
Bedni
Junior
Junior
Posty: 13
Rejestracja: 30 czerwca 2008, 16:41

Post autor: Bedni »

Słuchajcie mam takie dośc błache pytanie ale procek Core 2 Duo 2.0ghz , GF8600GT i 2gb ramu starczy do płynnej gry?
hambi
Junior
Junior
Posty: 9
Rejestracja: 21 marca 2008, 10:44

Post autor: hambi »

ja też mam pytanko odnośnie tej gry.
mam z nią taki problem że mi obraz mruga,
tzn postacie są ok, ale niestety tylko one ;)
w menu tego nie ma.
pozatym to gra chodzi w full predkosci.

mój config:
Pentium DC e5200 2x3.36ghz
2gb ram 800mhz
geforce 9500gt
spinpoint 500gb

a emulator:
pcsx2-beta-1329
gsdx 1372

wszystkie hacki mozliwe wlaczone.
ODPOWIEDZ