Crash Bandicoot 3 i brak dźwięku

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
MonkOfWar
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 05 maja 2008, 16:13

Crash Bandicoot 3 i brak dźwięku

Post autor: MonkOfWar »

Witam serdecznie,

mój problem jest taki jak w temacie, ale oczywiście opiszę go tu bardziej dokładnie. Zacznę od początku.
Grałem sobie spokojnie w Crasha 3, gdy nagle nie wiadomo dlaczego zachciało mi się grać w Tekken 3 Online. Ściągnąłem, nie spodobało się, usunąłem. Chcę odpalić Crasha 3, a tu zonk! Chce jakiś plik dll od Tekkena 3 Onlina mimo iż usunąłem wszystko. Więc usuwam ePSXe (właśnie, zapomniałem napisać, że używam ePSXe 1.60) i wgrywam jeszcze raz. Znów to samo. I tak kilka razy. W końcu po długim googlowaniu znalazłem odpowiedź. Należy dać w cofingu Disabled Netplay. Owszem, już nie było problemu z tym plikiem, tylko że teraz nie mam dźwięku w Crashu 3. Pomoże ktoś?
Awatar użytkownika
arek000
Junior
Junior
Posty: 16
Rejestracja: 04 maja 2007, 09:45

Post autor: arek000 »

jak wlączyleś tekkena to pozmienialo ci ustawienia. musisz ustawić plugin dźwięku (zmienić plugin 'No sound' na jakiś inny) i zaznaczyć odtwarzanie dźwięku (pierwsze 3 pola)
MonkOfWar
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 05 maja 2008, 16:13

Post autor: MonkOfWar »

arek000 pisze:jak wlączyleś tekkena to pozmienialo ci ustawienia. musisz ustawić plugin dźwięku (zmienić plugin 'No sound' na jakiś inny) i zaznaczyć odtwarzanie dźwięku (pierwsze 3 pola)
POMOGŁO! Dzięki wielkie.
ODPOWIEDZ