Spyro 2 i rwący oraz piszczący dźwięk

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
MonkOfWar
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 05 maja 2008, 16:13

Spyro 2 i rwący oraz piszczący dźwięk

Post autor: MonkOfWar »

Podczas cut scenek w Spyro 2 dźwięk czasami się zarywa, potem znów słychać dialogi, a raz nawet głośniki wydały taki dźwięk, jaki wydają duże głośniki gdy przybliży się do nich włączony mikrofon. Używam ePSXe 1.5.2, plugin dźwięku Eternal SPU Plugin Lite 1.41 wszystkie 4 opcje zaznaczone.

Na dodatek Spyro 2 wywala mi do windy podczas próby wejścia do jakieś portalu w Summer Forrest
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Primo: gratuluję ciekawych efektów audio.

Secundo:
plugin dźwięku Eternal SPU Plugin Lite 1.41 wszystkie 4 opcje zaznaczone.
SPU IRQ możesz odznaczyć - afair żadna z gier ze Spyro nie korzysta z dobrodziejstw tej opcji. Eternal zaś, celem testów zamień na P.E.Op.S. DSound Audio Driver. Plugin ten często sprawdza się tam, gdzie Eternal nie daje z różnych powodów rady.

Tertio:
Na dodatek Spyro 2 wywala mi do windy podczas próby wejścia do jakieś portalu w Summer Forrest
To brzmi jak:
- podniszczony nośnik
- źle zrzucone ISO, bądź słaby RIP
- ergo nieoryginalna kopia gry [absolutnie NIEROZWIĄZYWALNY problem]
MonkOfWar
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 05 maja 2008, 16:13

Post autor: MonkOfWar »

Niestety, nadal zarywa dźwięk. Chyba sobie daruję powrót do Spyro.
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Sprawdź jak gra pracuje pod pozostałymi emulatorami [załóżmy: PSXeven/SSSPSX + pSX + CVGS]. Jeżeli problem z dźwiękiem nie zniknie, wiesz już co jest grane.
MonkOfWar
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 05 maja 2008, 16:13

Post autor: MonkOfWar »

Niestety grę udało się odpalić tylko pod pSX i do tego dźwięk wyłączał się wcześniej niż w ePSXe. :cry: To sobie pograłem w Spyro, nie ma co.
Obrazek
ODPOWIEDZ