problem z epsxe

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation innych niż ePSXe, czyli.: VGS, PSXeven, AdriPSX itd.
oleja12
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 20 stycznia 2007, 13:52

problem z epsxe

Post autor: oleja12 »

Moj komp to pentium 4 3gh HT , 1gb ramu gf7950gt i Sound Blaster Audigy. Gry wogole niechca mi dzialac konfiguruje tak jak jest napisane w faq do playstation 1 i nic pokazuje mi sie pierwsze okno jak wlanczam crash team rancing i wyswietla sie ze mam nacisnac x dla pal albo o dla ntsc i sie zacina , a gdy wlaczam gran turismo 1 to pojawia sie pierwy ekran i tez sie zacina wiecie zro zrobiic ??
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

pokazuje mi sie pierwsze okno jak wlanczam crash team rancing i wyswietla sie ze mam nacisnac x dla pal albo o dla ntsc i sie zacina ,
Króko i na temat:
http://www.psemu.pl/psx.php?dzial=Kompa ... tytul&id=8
gdy wlaczam gran turismo 1 to pojawia sie pierwy ekran i tez sie zacina wiecie zro zrobiic ?
Spróbuj odpalić na ePSXe 1.6.0.
2BII!2B
jedoos
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 11 maja 2008, 12:37

Post autor: jedoos »

Ja cały czas próbuje odpalić na epsxe 1.6.0.Zrobiłem to co napisałeś nie pomogło.Teraz pokazuje fps a gra sie nie ładuje.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Spróbuj jeszcze uruchomić grę:

- na innym BIOSie
- na innym emulatorze np. pSX i PSXeven

jesli i na tych się nie uruchamia, a grę pobrałeś z internetu to zwaloną kopie możesz sobie wsadzić nie powiem gdzie :)
2BII!2B
oleja12
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 20 stycznia 2007, 13:52

Post autor: oleja12 »

NA ePSXe 1.5.2 dziala tylko mi chodzi o to zeby crash mi dzialal na ePSXe 1.6.0. bo tam jest opcja zeby grac na 4 w tym starym tylko na dwoch jest jakas opcja zeby na tym starym grac na 4 jest jakas wtyczka labo cos. Zanim zmienilem karte graficzna to mi wszystko dzialalo na ePSXe 1.6.0.
ODPOWIEDZ