Mortal Kobat: Deadly Alliance, problem z system.cnf

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
vincenty4
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2007, 16:37

Mortal Kobat: Deadly Alliance, problem z system.cnf

Post autor: vincenty4 »

Witam
Otóż posiadam na dysku twardym grę mortal kombat deadly alliance i gdy probóję ją zemulować (konfiguracja myslę, że jest poprawna) to pojawia się takie coś (zmniejszylem rozmiar obrazu bo nie załadowałbym imageshackiem)
Obrazek
Sama gra "waży" 1.59 gb i tu właśnie zastanawiam się czy to nie jest za mało. Do emulacji używam programu PCXS2 w wersjach 0.9.2 i 0.9.4. Wydaje mi się, że sprzęt nie jest tu ważny, gdyż myślę, że raczej brakuje jakiegoś pliku. Zresztą widać na screenie, że emulator się uruchamia tylko, że wyskakuje ekran konfiguracji. A gdy wybieram przyciskiem enter ikonkę płyty to jakby sie miało włączyć ale powraca do tego samego stanu. I łaśnie jak wybiorę obrazek dysku to wyskakuje mi ta konfiguracja. Proszę o odpowiedź. Aha i jeszcze jedno gdy uruchamiam emulator to w tym okienku biosa pisze "Could load file patches/deafault.xml. Error = Error document empty"
Pozdrawiam
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Dlaczego niektórym nie chce się szukać?
http://www.psemu.pl/ps2.php?dzial=FAQ#pyt2

Z innych podejrzeń - zwalony obraz... bo:
a) wskazują na to komunikaty błędów (brak SYSTEM.CNF)
b) tą grę uruchamiałem osobiście na którejś ze starszych wersji i nie było problemów, może poza prędkością, ale to wina mojego słabego sprzętu.
2BII!2B
vincenty4
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2007, 16:37

Post autor: vincenty4 »

Dobra przyznaję nie przeczytałem FAQ...Ale mam inne pytanie czy jest możliwe zemulowanie tej gry tak aby chodziła płynnie (mam na myśli ok. 50fps)? Gdyby ktoś wiedział jaki potrzebny jest sprzęt albo emulował tą grę i płynnie mu chodziła to posiłbym o odpowiedź
ODPOWIEDZ