Co wy odwalacie???

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
cemX
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 22:59

Co wy odwalacie???

Post autor: cemX »

CZEMU WIECZNIE USUWACIE MOJE TEMATY???!!!!!!!!Pytam sie co zrobic zeby podczas grania na pcsx2 nie wyskakiwał błąd z aplikacją "wyślij raport o błędach i nie wysyłaj"

[mod]Nie czytasz regulaminu - dlatego twoje tematy magicznie znikają. A ja osobiście mam już dosyć zabawy z tobą. Dostajesz pierwsze ostrzeżenie.
Zardon[/mod]
cemX
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 22:59

Post autor: cemX »

czyli co? pytania na forum nie można zadać?? przeglądałem juz tematy z tym problemem i nigdzie niebyło odpowiedzi.W takim razie gdzie łamie regulamin??
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

System karny
  • 1) Bez dodatkowych konsekwencji zwrócić piszącemu uwagę, za przewinienia wagi lekkiej, związane głównie z niewłaściwą formą wypowiedzi na forum,[/b] to znaczy:
  • zakładanie nowych wątków o niesprecyzowanym temacie np. `pOOOmocy`
  • nieuzasadnione pytania o problemy wielokrotnie poruszone na forum lub opisane w na łamach serwisu w działach takich jak FAQ czy Artykuły.
  • 2) Przyznać ostrzeżenie za przewinienia wagi średniej, takie jak:
  • wielokrotne wykroczenia wagi lekkiej
1. Poprzednie tematy pt. "Pomocy", które zakładałeś, brzmiały mniej więcej tak: "Odpalam grę i mi wyskakuje błąd PCSX2". Nie podawałeś ani nazwy gry, ani swojej konfiguracji sprzętowej. Kompletnie nic.
2. Jestem przekonany, że problem tkwi w GSdx, o który już pytałeś. Otrzymałeś odpowiedź, że temat ten BYŁ już poruszany... ale tobie i tak się nie chciało forum/ostatniego newsa/downloadu przeszukać. Po co. Lepiej założyć kolejny temat.
3. Nie wiem jak inni - na moją pomoc nie licz.
Obrazek
cemX
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 22:59

Post autor: cemX »

To nie moglibyście przysłać mi wiadomości z waszymi zastrzeżeniami , albo napisać ostrzeżenie w moim pierwszym temacie?
ODPOWIEDZ