Mam Problemik z Save' owaniem

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
bary93
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 30 sierpnia 2006, 19:10

Mam Problemik z Save' owaniem

Post autor: bary93 »

Witam, szukam pluginu czy czegoś podobnego do kart pamięci.
Otóż od jakiegoś czasu przechodzę Gran Turismo 2 - Simulation Mode i niestety muszę zapisywać za pomocą F1 a chciałbym zapisywać w normalny sposób bo potrzebuje save' u do Płyty Arcade mode żeby grać z kuzynami czy kimś innym we dwóch i mieć wiekszy wybór przy autach i trasach ;P. czy ktoś może mi pomóc?
Benex
Junior
Junior
Posty: 9
Rejestracja: 10 lutego 2008, 12:18

Post autor: Benex »

A w folderze memorycards nie masz nic? Jeśli nie to zamieszcze swoje memorki na speedyshare i dam linka.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

1) upewnij się że pliki w folderze memcards jak i sam katalog nie mają atrybutu tylko do odczytu.
2) uruchom emulator, wejdź w menu {Config > Memory card} i w polu "1" wpisz własną nazwę pliku z memorką... np. "memcards\GT2mem.mcr" (tu od nazwy gry).
3) odpal grę, załaduj stan i w pierwszym lepszym momencie spróbuj zapisać... powinno zaskoczyć
4) ważna sprawa - emulator musi znajdować się w miejscu gdzie masz uprawnienia do zapisu plików - pod XP na koncie administratora najlepiej wrzucać katalog ePSXe na "c:\", pod Viśtą natomiast umieść go w dokumentach lub folderze użytkownika, ew. przerzuć na C:\ z tym że w takim przypadku musisz sobie nadać pełne uprawnienia do katalogu "c:\epsxe\"
2BII!2B
Sylek
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 16 czerwca 2008, 15:04

Post autor: Sylek »

Witam.
Przepraszam ze odkop ale.. mam problem :(
Zrobiłem tak jak napisałeś Winter i nic ! Gdy chcę wczytać save w grze GT2 to piszę "FILE NOT FOUND" A save mi jest potrzebny aby odblokować Arcade Mode Disc.
Po prostu gdy chcę wczytać grę muszę przez Load/Save State i gdy włączę Arcade to mogę wczytać save z Arcade a gdy włączę Simulation Disc mogę tylko wczytać save z Simulation. A chodzi o to żeby w Arcade Disc wczytać save z Simulation.
ODPOWIEDZ