Fuzja w Dragon Ball Tenkaichi Budokai 3;P

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
cemX
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 22:59

Fuzja w Dragon Ball Tenkaichi Budokai 3;P

Post autor: cemX »

Co mam zrobić żeby podczas walki (training, World Tourament) zrobić fuzje np na Goku Normal??jak było w liście skilli -> R3 klikam to ale i tak nie działa..klikam, przetrzymuje wszystko probowałem ale i tak nie chce zrobic fuzji....co mam zrobić??
Awatar użytkownika
gogeta ssj4
User
User
Posty: 49
Rejestracja: 21 czerwca 2008, 15:50

Prawidłowo

Post autor: gogeta ssj4 »

Aby móc zrobić fuzje w Dragon Ball Budokai 3 należy odblokować tzn.przejsc dragon histori w ktorej odblokowuje sie fuzje i postacie!! 8-) :D
cemX
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 22:59

Post autor: cemX »

Chodzi o Dragon Ball TENKAICHI Budokai 3.W tym DBZTB3 przeszedłem wszystkie Sagi, odblokowałem prawie wszystkie podsacie(prócz Chi-Chi, ale pracuje nad nią)i 3 tereny walki...
Wojskowy
User
User
Posty: 56
Rejestracja: 04 marca 2007, 13:29

Post autor: Wojskowy »

musisz mieć w zespole że tak powiem partnera do fuzji no jak grasz Goku by móc zrobić fuzje musisz mieć w drużynei Vegete. Na turnieju raczej nei da sie zrobic fuzji ;]

fuzje jedynie da sie zrobic jak wejdziesz w Dual i wybierzesz opcje hmm no ze wybierasz wiele postaci naraz tam chyba 5 max. i jesli w postaciach wybranych oprzez ciebie oczywiscie tych ktorymi ty grasz jest goku i vegeta to da sie zrobic fuzje
cemX
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 22:59

Post autor: cemX »

Okej;) Wielkie dzięki koleś:D
Awatar użytkownika
gogeta ssj4
User
User
Posty: 49
Rejestracja: 21 czerwca 2008, 15:50

..

Post autor: gogeta ssj4 »

Ja też przeszedłem DBZ Budokai Tenkaicgi 3 ale i także 2 i 1
Aby zrobić fuzje trzeba mieć w dbz przynajmniej 4 poziom zawodnikiem !!>
Poziomy nabija sie podczas gry np.gdy walczymy i sie bronimy lub gdy odbijamy ogniste kule tzn.to jest przyspieszona wersja !!
Paski nabijają sie także same ale jest to bardzo powolny proces!!
W DBZ BT3 jest bardzo dużo fuzji np. veget secent form i goku lub songo ten i thronk i inne :) :wink:
cemX
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 22:59

Post autor: cemX »

A czy mógłbyś mi jeszcze powiedzieć, co zrobić żeby np: Bardockiem, albo King Vegetom zamienić się w oozaru? :D
Korrek
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2008, 23:04

Post autor: Korrek »

up To proste xD, jak masz 3 lub 4 paski mocy klikasz R3 i sie zmienia :PP
ODPOWIEDZ