Diablo 1 Help Niedziala

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Berdest
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 08 sierpnia 2008, 01:41

Diablo 1 Help Niedziala

Post autor: Berdest »

niedziala mi wogule Diablo nawet jak zalecano mi na stronce
Pete's OpenGL2 Driver 2.6 - to plugin video zalecany do gry
Eternal SPU Plugin 1.41 - to plugin sound
ePSXe CDR WNT/W2K core 1.5.2. - to plugin Cdrom
wersja ePSXe 1.6.0
mam ustawione w konfiguracji: beda mnie rece bolaly ale bede pisal:
Window mode Desktop resolution 800 x 600 Window size 640 x 480 Color depth 32 Bit Keep psx aspect ratio nie mam podkreslonego (chyba rozumiesz) Internal X resolution 1: High - Standard, enchanced display
Internal Y resolution 2: Very high - Needs MUCH gfx card vram... 128MB cards will be fine No 'render-to-texture" niemam podkreslonego Texture filtering
0: None Hi-Res textures 0: None (standard) Gfx card vram: 0 (Autodetect) MBBytes Use pixel shader for "PSX teksture window" emulation mam podkreslone Show FPS display on startup nie mam podkreslonego Use FPS limit mam podkreslonego Use Frame skippung nie mam podkreslonego Auto-detect FPS/Frame skiping limit mam podkreslone FPS limit (10-200) : 200 FPS nie mam podkreslonego Off-Screen drawing: 2: Extended - Can cause Garbage Flamebuffer effects: 3: Full - Emulates everything, causes overall slowdown Flamebuffer upload: 1: Standard - Uploads detected screen areas Screen filtering mam podkreslone Shader effects nie mam podkreslonego A nice Fullscreen filter. 1: Fullscreen smoothing (ale mam to na szaro napisane) Flicker-fix border: 0 pixels Shader level: 1: minimum (tez jest na szaro) Scanlines nie mam podkreslonego MDEC filter mam podkreslonego Disable screensaver nie mam podkreslonego GF4/WinXP srash fix nie mam podkreslonego Special game fixes nie mam podkreslonego

gra diablo niedziala tylko te dwa poczatkowe napisy są i dalej czarny obraz
daje inne pluginy
najpierw video plugin
Dr.Hell's GDI Driver 0.6
Dr.Hell's GDI Pseudo Driver 0.6
E}I{'s Soft Driver 0.98
E}I{'s Soft Driver K6/P1MMX 0.98
Kazzuya Software Driver 1.8
Knack's Soft Driver 0.84
Lewpy's 3dfx/Glideł GPU 1.40
P.E.Op.S. Soft Driver 1.18
Pete's D3D Driver 1.77
Pete's DX6 D3D Driver 1.77
Pete's OpenGL Driver 1.77
Pete's Soft Driver 1.47
Segu Direct3D Driver 1.3
[Next3D] 1.5
[NextGL] 1.12
[NextSoft] 0.0
tera sound plugin
ePSXe SPU core 1.5.2.
P.E.Op.S. DSound Audio Driver 1.9
Pete's DSound Audio Driver 1.15
Eternal SPU Plugin Lite 1.41
tera Cdrom plugin
ePSXe CDR ASPI core 1.5.2.
Mooby cd disk image driver 1.6
Mooby2 cd disk image driver 2.8
P.E.Op.S. CDR Driver 1.4
Pete's CDR ASPI/IOCTL Driver 1.10
SaPu's CD-ROM Plugin 1.0
Xeven's Cdr Driver 0.93

to sa wszystkie pluginy tera czekam na odpowiedz :p
aha a bios mam scph7502 aleprosilbym o pomoc ale szybką tez odpowiedz
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Nie musiałeś przepisywać słowo w słowo całej konfiguracji plugina graficznego. Doceniam dobre chęci, ale na przyszłość wiedz, że wtyczki Pete'a mają zintegrowaną funkcję kopiowania ustawień do schowka.

Obrazek
Pete's OpenGL2 Driver 2.6 - to plugin video zalecany do gry
Nie nie, tę wtyczkę zalecano do gier z grafiką 3D albo mieszaną 2D/3D. Diablo jest grą dwuwymiarową. Plug graficzny możesz zmienić na P.E.Op.S. Soft Driver, w tym przypadku nie znajdziesz lepszego. Tyle na początek. Sprawdź, czy zaszły jakieś zmiany.
Berdest
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 08 sierpnia 2008, 01:41

Post autor: Berdest »

wogule jak wchodze na np video plugin to mi pokazuje (Uruchomienie teh aplikacji nie powiodlo się, ponieważ nie znaleziono subTsgMSCD32.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji moze naprawic ten problem) moze to to nawala ??
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

subTsgMSCD32.dll
Wejdź do katalogu z pluginami, a następnie zlokalizuj i usuń ten plik.

Widzę, że ePSXe wziąłeś nie wiadomo skąd. 3/4 pluginów, które są na liście w ogóle się nie używa. A pozostałe robią problemy. Proponuję usunąć dotychczasową kompilację, a potem udać się do naszego Downloadu i pobrać niezastąpiony ePSXe InPCP.
Berdest
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 08 sierpnia 2008, 01:41

Post autor: Berdest »

ePSXe InPCP
no sciągnelem go ale potrzebuje tera jakiegos biosa bo musialem usunac caly ePSXe 1.5.0 bo malo miejsca mam (nawet sie nie pytaj czemu mam tak zapchanego kompa) :p
aa mozecie dac jakiegoś biosa do sciągnięcia bo mi juz nawala przeglądarka
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

mozesz najwyzej dostac ostrzezenie albo i w przyszlosci bana za prosbe o udostepnienie biosa
Berdest
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 08 sierpnia 2008, 01:41

Post autor: Berdest »

heh
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Zamiast pisac bezsensowne posty zapoznalbys sie lepiej z regulaminem
Berdest
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 08 sierpnia 2008, 01:41

Post autor: Berdest »

juz czytalem
i juz dziala diablo reszte sam wykminilem bo glos sie tez zrypal ale juz naprawilem :D
ODPOWIEDZ