Problem z Tekken 5

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
T-Rex
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 09 sierpnia 2008, 22:21

Problem z Tekken 5

Post autor: T-Rex »

Witam, mam duży problem z grą Tekken 5. Strasznie się namęczyłem żeby wogule ona odpaliła i udało w końcu mi się. Ale ma bardzo mało klatek, więc zmieniam co chwila i jedne chodzą dużo lepiej, inne o wiele gorzej. Wybrałem więc najlepszą, i niby bardzo ładnie chodzi płynnie menu, ale sama walka jest nie dość że bardzo wolna, to postacie są spłaszczone na ziemi, nie widać ich, wygądają jak by były zmielone na placki przez czołg. Stąd moje pytanie, CZY TEKKEN 5 MOŻE WOGULE DOBRZE DZIAŁAć??? ŻEBY DAŁO SIę W NIEGO DYNAMICZNIE ZAGRAć, MIMO BEZNADZIEJNEJ GRAFIKI???
CZY MAM SOBIE ODPUŚCIć
Bardzo dziękuje za odp. i o podanie jak najlepszej działającej wtyczki do tej gry.
Awatar użytkownika
MAT
Senior
Senior
Posty: 116
Rejestracja: 04 lipca 2008, 14:04

Post autor: MAT »

Jaki sprzęt masz?
I ile miałeś klatek?
Ostatnio zmieniony 10 sierpnia 2008, 19:22 przez MAT, łącznie zmieniany 1 raz.
T-Rex
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 09 sierpnia 2008, 22:21

Post autor: T-Rex »

OK

Intel Pentium Dual Core 2x 2.00 GHz
Ram 1Gb
Nvidia GeForce 8600GT 512mb

;)

ok. 11 - 15 Klatek - Ale na słabej wtyczce bo na innych nie widze XD

I na rozdzielczości Windowed

A i zmieniłem wtyczkę na ZeroGS Kosmos 0.95.2 i w menu głównym gry jest od 29 do 38 klatek, a w walce od 7 do 12, ale grafika jest strasznie zniekształcone, postacie dalej jakby były w 2D i jakieś paski na ekranie.


Jak coś to jeszcze mogę dopisać.
Awatar użytkownika
MAT
Senior
Senior
Posty: 116
Rejestracja: 04 lipca 2008, 14:04

Post autor: MAT »

Ja używam i zalecam GSdx 0.1.9
Jak dla mnie niezły wynik ja mam Athlona 4200 2.2 ghz x2 i w menu mam 50/60 a podczas walki 20/30 klatek tyle że w Tekkenie 4.
Krótko mówiąc to musiał buś kupić Intela core duo 3.16 tylko to byś sobie grał w większość gier a Tekken 5 to jeszcze sam z siebie na emulatorze nie działa zadobrze (chyba).
T-Rex
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 09 sierpnia 2008, 22:21

Post autor: T-Rex »

Czyli Tekken 5 odpada, ale za to w Tekkena 4 dam rade pograć na moim sprzęcie???
Awatar użytkownika
MAT
Senior
Senior
Posty: 116
Rejestracja: 04 lipca 2008, 14:04

Post autor: MAT »

Jak chcesz ale wynik i tak nie będzie za ciekawy.
EDIT :
Jak chcesz ale wynik i tak nie będzie za ciekawy na tym procku.
tu masz napisane gry który jeszcze nie działają za dobrze.

kurde coś sie internez zmulił i dwa razy wysłało :x
T-Rex
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 09 sierpnia 2008, 22:21

Post autor: T-Rex »

Bardzo Ci Dziękuje Za Pomoc, Temat Uważam Za Zamknięty :D
A Co Do Tekken 4 To Działa, Ale Na Dłuższą Metę Nie Polecam Każdemu Kto Ma Jak Ja Podobny Komputer.

Pozdro
ODPOWIEDZ