Epexe >config > wideo

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Grochu
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 21 sierpnia 2008, 20:28

Epexe >config > wideo

Post autor: Grochu »

Siema otóż mam problem.

Kiedyś miałem ePSXe i ogólnie gitara se grałem se xD później mój głupi kolega pomyślał żebyśmy sobie pograli w tekena :| oki zrobiłem tam co trzeba i coś się zryło i usunąłem epexe dziś znowu zachciało mi się grac w epexa ale jak ściagam ePSXe i biosa też [ gogle rulez] i nagle probuje wszystko z konfigurować a nie wyskakuje mi video biała tabelka jest [ jak coś moge dać ssa] jeszcze jak robie Config > wizard guidie > config > wybieram jakiegos biosa [jakiegokolwiek ] wyskakuje mi napis "ePSXe wasn't able to find GPU plugin in you epsxe/plugins directory. Take a look at the list of recommended plugins and download the latest version from pages like www.psxemu.com or www.emulatronia.com"

prosze o pomoc kira mi czy bedzie dziłac dzwięk czy nie poprostu chce se pograc

dajcie jakieś linki albo cuś >.>
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

http://www.psemu.pl/psx.php?dzial=Downl ... liki&kat=3

a wystarczylo dobrze strone przejrzec a nie pisac od razu na forum. :evil:
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
Grochu
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 21 sierpnia 2008, 20:28

Post autor: Grochu »

zmieniłem wszystko sciągnołem sobie jakaś grę gram i tak co jakiś czas przycina od czego to zależy?
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

sciągnołem sobie jakaś grę gram i tak co jakiś czas przycina od czego to zależy?
To wina pirackiej wersji gry :twisted:
Kup oryginal np z allegro bo w sklepie juz nie dostaniesz gier z PS a wtedy sie dowiesz co zrobic zeby gra dzialala ci plynnie
ODPOWIEDZ