Tekken 5

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Intel Pentium Dual-Core E5200 2.50 Ghz
Nvidia Geforce 6600GT 128mb
mobo MSI MS-7519
RAM 2GB Kingstona
Z twojego komputera tylko ram spełnia wymagania emulatora, a w Tekkena 5 i tak byś nie zagrał - na obecną chwilę tytuł nie jest jeszcze grywalny.
kamil1234
Junior
Junior
Posty: 8
Rejestracja: 23 listopada 2008, 16:41

Post autor: kamil1234 »

Wymagane jest minimalnie 6Ghz ^^
pawelwanted
Junior
Junior
Posty: 15
Rejestracja: 01 lipca 2008, 19:59

Post autor: pawelwanted »

Z twojego komputera tylko ram spełnia wymagania emulatora
Nie dodałem że moge zwiększyć procka do 3.5 Ghz.
Wymagane jest minimalnie 6Ghz
:? 6Ghz to sobie możesz wyhodować na plantacji rzeżuchy. Min. to 2.66 Ghz, ale i tak TTT mi wychodzi 20-30 fps :P . I wiem że mam słabą karte grafiki.
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Wymagane jest minimalnie 6Ghz
Nie wiedziałem że takie procesory robią :P
Zalecane wymagania wyglądają tak:

Kod: Zaznacz cały

Core 2 Duo 3GHz 
GF8600 
2 GB ram
Windows Vista
Wątpię żeby Ci pomogło podkręcenie procesora, jest spora różnica w wydajności pomiędzy Pentium Dual Core a C2D.
I tak jak już napisałeś masz słabą kartę graficzną.
pawelwanted
Junior
Junior
Posty: 15
Rejestracja: 01 lipca 2008, 19:59

Post autor: pawelwanted »

jest spora różnica w wydajności pomiędzy Pentium Dual Core a C2D
Wiem. Ale ważne że sporo gier pójdzie. :) Taa, karty graficznej nie chce wymienić, bo w tej mam tuner TV. i trochę podkreciłem PowerStripem karte
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Eysmond pisze:Wątpię żeby Ci pomogło podkręcenie procesora, jest spora różnica w wydajności pomiędzy Pentium Dual Core a C2D.
Po pierwsze - różnica między PDC i C2D nie jest aż tak duża, jak to kolega Eysmond opisuje (wystarczy popatrzeć na testy E2160 i E4300 - raptem ok. 15% więcej wydajności przy tym samym taktowaniu)
Po drugie - pawelwanted - podkręcenie procesora to dobry pomysł (oczywiście jeżeli wiesz jak to się robi :P), karta graficzna rzeczywiście jest słaba, ale mimo wszystko powinna wystarczyć (mogę się mylić). Co do ustawień to proponuję ściągnąć oficjalną betę PCSX2 0.9.5 svn377 (bo na niej Tekken 5 działa aktualnie najlepiej) i pobawić się speedhack'ami (to przez nie są problemy z emulacją tego tytułu). Co do pluginów - nie mam zastrzeżeń.
Obrazek
pawelwanted
Junior
Junior
Posty: 15
Rejestracja: 01 lipca 2008, 19:59

Post autor: pawelwanted »

Co do ustawień to proponuję ściągnąć oficjalną betę PCSX2 0.9.5 svn377
Zapomniałem dodać że właśnie taką mam wersję. Sorki. :roll:
podkręcenie procesora to dobry pomysł (oczywiście jeżeli wiesz jak to się robi :P)
Podkręcałem biosem.
ODPOWIEDZ