Co jest grane?

Ogólne dyskusje na temat gier.
Awatar użytkownika
gogeta ssj4
User
User
Posty: 49
Rejestracja: 21 czerwca 2008, 15:50

Post autor: gogeta ssj4 »

Według mni najlepszą gra jak dotąd jest crysis(grudzień 2007).Powiem tylo trzy słowa grywalność,grafika,fabuła.:) :)
Obrazek
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Co do grafiki to się zgodzę lecz fabułę Crysis ma fatalną. Z grywalnością nie jest źle ale dla przykładu podam Ci takiego CODa 4 który bije pod tym względem Crysisa na głowę.
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Adult - wiem ze to stare bylo , ale ME jest fajne i innowacyjne przez jakies 2h .. pozniej nudaa

Dokladnie tak samo jak Prince of Persia niby slicznie wygladajace cudenko , ale gra sie 2 klawiszami - jest to jakis sens ?

Za to polecam CoD4 :D i pod wzgledem fabuly GoW2
Obrazek
Awatar użytkownika
gogeta ssj4
User
User
Posty: 49
Rejestracja: 21 czerwca 2008, 15:50

Post autor: gogeta ssj4 »

Przyznam CoD4 jest niezłą grą ..tylko że w CoD4 nie można bawić się w przerabianie broni..walczyć na pięści..żucać przedmiotami..I Patrzeć jak po budynkach zostają tylko fundamenty!!! I najważniejsze w CoD4 nie ma takeij grafy!!!!:)) : :D
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Za to COD 4 działa płynnie przy dość dobrej grafice na trochę starszych komputerach
Awatar użytkownika
emcefreak
Senior
Senior
Posty: 105
Rejestracja: 22 grudnia 2004, 21:25
Kontakt:

Post autor: emcefreak »

No to może platformami :D :

PC: ostatnio nieśmiertelny Baldur's Gate (cała saga złączona modem BGT), Dungeon Siege II, Mechwarrior 4 i okazyjnie GTA: San Andreas (do IV-ki niestety trzeba ramiku dokupić)

PS2: God Of War, Marvel Ultimate Alliance i Tekken 5 w większym gronie

GBA: Finale od początku (w tym przetłumaczona III-ka na PocketNES)

Emulator MAME: Puzzle Bobble (a.k.a. Bust-A-Move) - gra kultowa :D :D :D
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

No to, odświeżając temat:

1) W wątku emulacji, na potrzeby nowego nabytku software`owego odpaliłem jedną z moich najulubieńszych pozycji dla PSX/ePSXe`a:
http://www.youtube.com/watch?v=621lwSh6hL4
miłego oglądania tym, którzy jeszcze nie widzieli

2) W wątku pt.: "nic tak nie bawi jak granie na oryginalnym systemie" sięgnąłem po ukochaną serię z gatunku kopnij go w twarz i obserwuj jak daleko poleci,

Obrazek

ehhh... VF2 ile to już lat, a miód wciąż cieknie z ekranu
Ostatnio zmieniony 11 maja 2009, 00:21 przez winter_mute, łącznie zmieniany 1 raz.
2BII!2B
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

imponująca kolekcja Virtua Fighterów ale osobiście wole Tekkena :D
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

osobiście wole Tekkena
TAG i piątka są fajne, mój wymiatający faworyt to oczywiście wspaniały Tekken3, który stanowi doskonałą odskocznię, tudzież świetną alternatywę dla nieudanego niestety VF3tb. Pomijając niniejszą niedoskonałość w mojej skromnej i absolutniej prywatnej opinii seria VF jest lepsza (głównie z uwagi na świetny system walki, dopracowanie i realizm, czy nawet oprawę AV) od konkurencyjnych Tekken`ów.
imponująca kolekcja Virtua Fighterów
średnio, jeśli miałbym być szczery, a to z kilku powodów:
1) tylko pięć pozycji :]
2) łatwo dostępnych w co najmniej b.dobrej kondycji
3) i za naprawdę niewielkie pieniądze, bo najwięcej zapłaciłem za VF5, który w stanie idealnym wyssał mi z portfela afair 75zł.

Jeśli miałbym podać przykład czegoś konkretnego, nie wiem czy imponująca, ale z pewnością robiącego furorę i wrażenie na znajomych to byłaby to kolekcja pozycji z serii FF, na czele z FFX w ozdobionej bonusami, czteropłytowej wersji VIP:
Obrazek
jest tego jeszcze trochę - duble, !3xA, US NTSC, OSTy, itp) - ale po co przesadzać z przechwałkami, powyższe robi wystarczająco duże wrażenie, nieprawdaż? : )
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

ehhh... VF2 ile to już lat, a miód wciąż cieknie z ekranu
+
nic tak nie bawi jak granie na oryginalnym systemie
Ba!

Obrazek
ODPOWIEDZ