digimon world 2

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
krekot
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 28 stycznia 2009, 16:06

digimon world 2

Post autor: krekot »

nie wiedzialem gdzie to wkleic wie chodzi mi o to ze juz chyba 4 raz sciaglem te gre podana w tytule jednak mam maly problem gdyz kupuje itemy u vendora to kasa mi znika a itemow jak tak nie ma;p sciagalem gierke z kilku zrodel probowalem odpalic na epsxe 1.5.2 i tez na 1.6.0 na 1.7.0 tez ale wyskakuje mi czarny ekran jesli ktos ma dzialajaca wersje to bym poprosil o link do tej wersji z gory thx jak i jakis poradnik jak skonfigurowac epsxe 1.7.0 i skad sciagnac odpowiednie pluginy
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Re: digimon world 2

Post autor: Zardon »

krekot pisze:nie wiedzialem gdzie to wkleic wie chodzi mi o to ze juz chyba 4 raz sciaglem te gre podana w tytule jednak mam maly problem gdyz kupuje itemy u vendora to kasa mi znika a itemow jak tak nie ma;p sciagalem gierke z kilku zrodel probowalem odpalic na epsxe 1.5.2 i tez na 1.6.0 na 1.7.0 tez ale wyskakuje mi czarny ekran jesli ktos ma dzialajaca wersje to bym poprosil o link do tej wersji z gory thx jak i jakis poradnik jak skonfigurowac epsxe 1.7.0 i skad sciagnac odpowiednie pluginy
Link:
Digisrom word 2
Działa w stu procentach !
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2009, 15:58 przez Zardon, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
krekot
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 28 stycznia 2009, 16:06

Post autor: krekot »

thx xD
ODPOWIEDZ