Tekken 4 (super sprzęt a i tak problem)

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
DarthTemplar
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 31 sierpnia 2008, 10:38

Tekken 4 (super sprzęt a i tak problem)

Post autor: DarthTemplar »

Witam

Chciałem zagrać sobie w Tekken'a 4 na dobry początek:

E8400 @ 3.6Ghz
HD4850 512 MB
2 x 1 Gb ramu

Używałem ZeroGS 0.9.7.1 i Gsdx 1.9 + PSCX 0.9.5 + najnowszy snapshot (czy jak to sie nazywa) i nadał mam 40 FPS w menu i w walce ;/ a na ZeroGS to mam przy okazji ogromne przekłamania graficzne choć na Gsdx też są, co zrobić? Podobno da się emulować z takim sprzętem :(
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Podaj ustawienia gsdxa, ustawienia z zakładki CPU oraz speedhacki.
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Pobrałeś emulator z jakiejś warezowej strony i oczekujesz od nas pomocy?...
Obrazek
DarthTemplar
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 31 sierpnia 2008, 10:38

Post autor: DarthTemplar »

... Emulator jest legalny a czy pobrałem ze strony takiej czy takiej to ma to znaczenie? Chodzi o to że nie chciało mi się od razu kompletować wszystkich pluginów, i napewno dla was to różnicy nie ma skąd pobrałem jak i gdzie. Szukacie pretekstu by nie musieć mi pomagać? Nie musicie -.- to tylko prośba nie musicie się czepiać od razu.

A co by było jak bym nie powiedział skąd pobrałem? NIC totalnie nic -.-
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

W paczce z emulatorem znajduje się bios, co jest nielegalne. Więc nie wiem do kogo są skierowane te pretensje - nie znasz prawa (albo zwyczajnie rżniesz idiotę), nie czytasz regulaminu (chociaż namiary sam ci wstawiłem w twój ostatni post), podajesz linki do pirackich stron, bezczelnie zarzucasz nam "szukania pretekstów"... i jeszcze wymagasz abyśmy ci pomogli. :]
Temat zamykam.
Obrazek
Zablokowany