Kingdom Hearts

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
hideo
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 27 lutego 2009, 18:56

Kingdom Hearts

Post autor: hideo »

Witam,
mam problem z Kingdom Hearts. Podczas openingu (czyt. intro) animacja strasznie tnie a dźwięk jest nie wyraźny, ogólnie animacja spada do 20 fps/s. Nic w tym dziwnego by nie było gdyby nie fakt że podczas gry bez limitu fps gra wyciąga nawet do 200 fps.
Próbowałem na różnych pluginach (oczywiście tych starszych bo wolałem z tym nie grzebać) i nic a nawet jeszcze gorzej.
Dla tego proszę o pomoc !!!
Używałem emu w wersji 9.5.
tyron
User
User
Posty: 48
Rejestracja: 22 czerwca 2008, 18:48

Post autor: tyron »

Jaki masz procesor?
Jesli od AMD ,to nie ma sensu bawic sie w emulacje.
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Procesor AMD nie ma tutaj nic do znaczenia.
Koledze hideo natomiast polecam zassanie najnowszej wersji emulatora Pcsx2 0.9.6. Paczka zawiera wszystkie aktualne pluginy, z którymi KH powinien działać bez zarzutu.
Obrazek
tyron
User
User
Posty: 48
Rejestracja: 22 czerwca 2008, 18:48

Post autor: tyron »

Panie adminie,jak to nie ma?Jak ma i to ogromne.
Podam na przykładzie takiej gry jak FF XII .
U mnie na sprzęcie athlon X2 2.5 Ghz i karcie 8600 gt,gra zasuwała średnio 20-23 klatek na sekunde, i dochodził do tego spartaczony dźwięk.
I to testowane na różnych pluginach.
U innego użytkownika na core2duo 2.2 i,takiej samej karcie i takich samych
ustawieniach gra zasuwała jak szalona,przy bardzo ładnym dźwięku.
Moge też pdac przykłady iinych gier.
Więc znaczenie ma ogromne.
Więc jesli pan hideo ma core2duo, to coś ma nie tak z konfiguracją,a jesli ma AMD ,to radze przestać bawic w emulacje.
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

tyron pisze:Panie adminie,jak to nie ma?Jak ma i to ogromne.
Po pierwsze - emulator wymaga ok. 3-4GHz (do pełnej grywalności), Ty posiadasz tylko 2,5GHz (więc nie ma co się dziwić). Po drugie - nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Hideo wyraźnie napisał, że problem z fps pojawia się tylko w trakcie wstawek filmowych, a nie w samej grze. A po trzecie - przestań spamować na forum o "beznadziejnych" procesorach AMD, bo: a) rzeczywiście radzą sobie gorzej niż odpowiedniki Intela, ale mimo wszystko wystarczają do emulacji, b) zaśmiecasz bez potrzeby forum PSEmu, pisząc bzdury w starych/nieaktualnych tematach (pamiętaj, moja cierpliwość też ma granice)
Obrazek
ODPOWIEDZ