Worms World Party - Problem

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
bary93
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 30 sierpnia 2006, 19:10

Worms World Party - Problem

Post autor: bary93 »

Witam, mam "mały" problem z odpalaniem wyżej wymienionej gry. Otóż kiedy gram w trybie szybkim (czyli bez żadnych opcji wyboru, od razu gra wszystko sama ustala, Quick Mode z tego co pamiętam to się nazywa ;o) to gra działa normalnie, jednak kiedy biorę inne tryby w grze dla jednego gracza to nagle ekran lekko ciemnieje, jakby się ładował, jednak nic się po tym nie dzieje, zostaje taki już na cały czas. Tryb multiplayer też działa jednak nie do końca. Mogę wybrać walkę, jednak trybu walki już wybierać nie mogę, tak samo dzieje się z wyborem map w multiplayerze i innymi opcjami. Dostęp do option mode też jest ograniczony, mogę wejść tylko w niektóre miejsca bez zacięcia się gry. Czy wie ktoś jak mogę to naprawić żeby odpalało? Mam dwa różne obrazy gry i każdy działa tak samo źle.
Awatar użytkownika
dante195
Junior
Junior
Posty: 22
Rejestracja: 18 października 2006, 09:26

Post autor: dante195 »

Napisz na jakich ustawieniach grasz, może coś z pluginami jest nie tak, a używałeś innych emulatorów niż epsxe, np. pSX?
bary93
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 30 sierpnia 2006, 19:10

Post autor: bary93 »

Nie, nie próbowałem innych emulatorów, a co do ustawień to -

Kod: Zaznacz cały

http://i39.tinypic.com/206yc01.png
edit: sprawdziłem pSXa jednak tam jest dosyć podobnie, tyle że zamiast lekko się ściemnić, jak w ePSXe to ekran robi się cały czarny ;/
Awatar użytkownika
dante195
Junior
Junior
Posty: 22
Rejestracja: 18 października 2006, 09:26

Post autor: dante195 »

Spróbuj jeszcze z ustawieniami "Fast" i "Nice", a i jeszcze jedno, czy te obrazy płyt są z oryginalnej płyty robione? Możliwe, że jeśli są ściągnięte z neta to mogły utracić trochę danych
bary93
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 30 sierpnia 2006, 19:10

Post autor: bary93 »

Są z internetu, ale na forum gdzie znalazłem linki nikt nie narzekał na to, że coś nie działa...
ODPOWIEDZ