Film Diablo

Film, książka, prasa... i takie tam.
Awatar użytkownika
emcefreak
Senior
Senior
Posty: 105
Rejestracja: 22 grudnia 2004, 21:25
Kontakt:

Film Diablo

Post autor: emcefreak »

Dawno mnie tu nie było, więc wypadałoby cos napisać ;)

Ostatnio z znajomym, który podobnie jak ja jest fanem tego genialnego hack'n'slasha (obu części) dyskutowaliśmy na temat ewentualnej ekranizacji Diablo - jak chcielibyśmy by wyglądała: jacy aktorzy, jakie wątki, reżyser itd.

Moim zdaniem powinien być to horror bazujący w całości na pierwszej części gry. Na poczatku mile widziałbym jakies flashbacki typu Tristram przed uwolnieniem Pana Terroru, porwanie syna Leorica (jako nowego "nosiciela" Diablo) przez opętanego Lazarusa , czarne chmury i inne anomalia nad katedrą, tajemnicze odgłosy, wyprawa Lazarusa i mieszkanców (wsrod nich Lachdanan z małym oddziałem na polecenie Leorica) by zbadac przyczyny anomalii (zwabienie w pułapkę przez Lazarusa) itd...Pózniej akcja własciwa - przybycie warriora do tristram, spotkanie rogue w tawernie Ogdena (czy gdzies tam), maga w katedrze i...(tutaj myślimy ze znajomym dalej :) )

Ze znanych itemów w filmie powinny pojawic sie: Tasak Butchera, Valor, Veil Of Steel, Windforce, Harlequin's Crest, Griswold Edge i zestaw Naja (Puzzler + Light Plate) - np. zdobyty po spektakularnej walce magicznej maga ze Zharem i Staff Of Lazarus (po co - wiadomo)

Hmm...jak to nazwać..."questy w fabule filmu": Anvil Of Fury, Butcher, Valor, Zhar i jego sekret (niech zrobia jakis mix typu sekretem bedzie wejscie do chamber of bone w ktorym to wesoła druzyna znajdzie "Najki") Golden Elixir

Z potworów oczywiscie: Butcher, Skeleton King (nagiąłbym fabułe i zrobił z niego "strażnika" Komnaty Kości), Snotspill (niech złośliwiec strzeze skrzynki z Harlequin's Crestem) Zhar The Mad, Lazarus, Diablo, Lachdanan i Warlord Of Blood.

Czekam na wasze propozycje, na rozwiniecie tego tematu. Mam nadzieje że film powstanie i bedzie konkretny i że nie zabierze sie za niego Uwe, bo go zabiję gołymi rękoma :D:D:D
ODPOWIEDZ