Proble z FF7 zmiana płyty

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
jepetto1
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 18 sierpnia 2009, 12:20

Proble z FF7 zmiana płyty

Post autor: jepetto1 »

Witam, mam taki problem, że po przejściu drugiej płyty wyskakuje mi obraz ,,czy chcesz zapisać gre" biorę nie i dalej pojawia się błąd Opcode 15UNK (PC 00000084)(6776688, 164). Próbowałem skanować cd3 ECCregenem, i jest coś takiego: na nowszych wersjach płyty 1 i 2 pojawiają się jako psx natomiast 3 jest pc, natomiast w starszych wersjach ECCregen płyty cd1 i 2 normalnie sie skanują natomiast u cd3 piszę: This is not a RAW mode" Ktoś zna rozwiązanie ? zależy mi bardzo by mnie nikt nie rugał że to wada płyt tylko proszę o pomoc jeśli istnieje rozwiązanie problemu, mam postacie podlevelowane na 55-60 poziomy z 4 limitami, tak samo materie i jak to mawiają Barret i Cid @#!@# ! zrobiłem save przy zmianie płyty i mam tylko tego jednego. Na końcu napisze że posiadam emulator epsxe 1.6.0 z pluginami all ok, płyty 1 i 2 działają poprawnie (cała gra jest PL) no i tylko problem z CD3. Więc prosze o pomoc. pozdrawiam
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

ja mam tylko 1 pytanie - czy gra jest oryginalna?
2BII!2B
Awatar użytkownika
dante195
Junior
Junior
Posty: 22
Rejestracja: 18 października 2006, 09:26

Post autor: dante195 »

Radziłbym spróbować odpalić tego save'a na innym emulatorze(np. psX), z epsxe czasem jest trochę problemów gdy gra się w Final'e i to w różnych miejscach. Jeśli nie chcesz zmieniać emu to spróbuj w pluginie od cdrom ustawić jakieś opcje pomagające przy FFVII(jeśli takie są)
ODPOWIEDZ