NIE emulowane w 100%

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

NIE emulowane w 100%

Post autor: Tomi »

Moze ktos mi powiedziec albo dac po prostu linka do listy gier ktore sa w ogole nie emulowane przez ePSXe :?: Chialbym wiedziec bo moze kiedys bede sciagal na oslep gry na PSX'a z eMuli a po dwoch tygodniach okaze sie ze dany tytuł ni dziala.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Osobiscie nie spotkalem sie z taka lista.

Zawsze mozesz sie pocieszyc, ze gierke nie dzialajaca na obecnej odpalisz na kolejnej czy (co sie czesto zdarza) poprzedniej wersji ePSXe.
Poza tym sa inne emu tej konsoli jesli nie pojdzie na ePSXe odpalisz na PS7 czy VGS/EmuRayden...

Wiem, ze nie jestem zbyt pomocny, ale sam wiesz jak jest. Nasza lista kompatybilnosci dopiero raczkuje (choc idzie jej calkiem niezle), na NGEmu LK nie dziala... a innych adresow z aktualnymi LK ePSXe nie znam.
... moze ktos inny bedzie bardziej pomocny.
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Z pomoca w tym temacie bedzie ciezko, jak wspomial w_m. Z doswiadczenia i z oberwacji wiem, ze niektore japonskie (malo znane w europie) tytuly sa slabo/wcale nie emulowane. Tytulow nie podam z wiadomych przyczyn ;) Jesli chodzi o te "znane" gry to raczej 99% jest emulowanych. Gdybys zechcial zagrac kiedys w cos mniej znanego nie zaszkodzi napisacna forum - zazwyczaj znajdzie sie ktos, kto gral na emu.
SoVa
User
User
Posty: 52
Rejestracja: 25 sierpnia 2003, 16:21
Kontakt:

Post autor: SoVa »

Ja sie tez nie spotkalem z takimi grami, ktore nie poszlyby na ePSXe. Na 100% na ePSXe pojda wszytkie gry. Np w VGS'ie wszystie gry nie pojda (np. FIFA 2003).
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

SoVa pisze:Ja sie tez nie spotkalem z takimi grami, ktore nie poszlyby na ePSXe. Na 100% na ePSXe pojda wszytkie gry. Np w VGS'ie wszystie gry nie pojda (np. FIFA 2003).
EEE... z tym sie nie zgodzę. wez np Vandal Hearts 2, ktory nie chodzi na ePSXe (nie sprawdzalem z najnowsza wersja) a na VGSie fruwa jak marzenie. To samo tyczy sie 50% tytulow wydanych tylko w jap.

... wiec jak to jest :?: :twisted:
2BII!2B
ODPOWIEDZ