epsxe i dual shock!!!!!!!!!!

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Krzychu i undying podajcie adresy to prześlę wam moje drivery (MOŻE pomogą).
Na razie innego wyjścia nie widać :(
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

undying pisze:A co poradzicie zeby dzialaly wibracje na PS Dual Shoc'u firmy MediaTech (podlanczany przez usb)....System win98se .... w grach na PC sprawuje sie swietnie a jesli chodzi o emulator epsxe to niestety nie ma wibracji ... ustawiam zgodnie z konfiguracjami podanymi na tej stronie...
Nic nie poradzisz - nawet po zainstalowaniu driverów 2.20... Wibracje poprostu nie działają pod ePSXe... może w następnej wersji ePSXe ten problem będzie rozwiązany :!: ale narazie nic nie wskurasz - wierz mi bo mam MT-160 i za cholęrę nie da rady.
2BII!2B
Krzychu

Post autor: Krzychu »

W grach na PCeta tez tak sie dzieje.
Krzychu

Post autor: Krzychu »

Oto moj mail mortal@z.pl
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Było tak od razu! Dziej się tak tylko teraz, czy od początku? Nie próbowałeś reinstalki lub formata??? Jak nie pomogą moje drivery to radzę spróbować.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Czemu tak drastycznie, format i reinstall to nie jedyne i z pewnością nie najlepsze wyjście > zanim zrobisz coś pochopnie wypróbuj wszystkie wersje sterów jakie uda Ci się znaleźć, przeinstaluj DX [a nie od razu wingrozę - no chyba że wszystko Ci się piep**y] (pod XPkiem nie przeinstalujesz DX8.1a - należy zainstalować DX9) ... :arrow:
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Ja wiem, że format i reinstalka to troche lamerski sposób na rozwiązywanie problemó, ale jak to mówią "Cel uświęca środki" :)
A tak poza tym po co bawić się w kilku godzinne ssanie i szukanie drv( no chybaże krzychu ma stałkę), skoro problem można rozwiązać szybko i (prawie) bezboleśnie?
Krzychu

Post autor: Krzychu »

Niestety nie pomoglo :cry:
ODPOWIEDZ