Czy pójdzie mi emulator itp.

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation 2 innych niż PCSX2, czyli.: Neutrino, PS2Emu, itd.
Tadakats
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 08 stycznia 2010, 13:20

Czy pójdzie mi emulator itp.

Post autor: Tadakats »

Witam, czy mógłby mi ktoś podesłac linka do jakiejś paczki z emulatorem, biosem i pluginami? Chodzi mi o to że FAQ jest troche stary, a i ja się nie znam na emulacji więc chciałbym jakoś skonfigurować dobrze. A i czy da rade emulowac gre na sprzęcie:

płytka: ASUS M2N SLI deluxe
RAM: 3 GB DDR2 800Mhz
grafa: 8800GT 512 RAM
Procek AMD Athlon 2 x 3.00Ghz
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Witam, czy mógłby mi ktoś podesłac linka do jakiejś paczki z emulatorem, biosem i pluginami?
Nie, nikt Ci nie podeśle linka do materiałów niezgodnych z prawem (mam tu na myśli BIOS), przynajmniej na tym forum.
Chodzi mi o to że FAQ jest troche stary, a i ja się nie znam na emulacji więc chciałbym jakoś skonfigurować dobrze.
Nie zaprzeczam, aczkolwiek:
a) Opis emulatora odnosi się do wersji 0.9.x, a skoro kolejnej nie ma to sporo rzeczy wciąż można wykonać analogicznie. Dodatkowo podstawowe kroki, tudzież zasada działania programu pozostają od lat niezmienna.
b) Na forum jest masa informacji dot. konfiguracji pluginów oraz wytycznych jakimi należy się przy tym kierować.
A i czy da rade emulowac gre na sprzęcie:
Emulować da się nawet na Pentium3, grywalność, a konkretnie prędkość emulacji to już inna sprawa. Dwujajowy AMD niezaprzeczalnie jest szybszy od PIII, nie zmienia to jednak faktów, że:
a) pod PCSX2 mocno ustępuje procesorom intela
b) dużo zależy od gry którą chcesz uruchomić (jedne pozycje pracują szybciej, inne wolniej, niektóre tytuły są kompletnie zabugowane, inne "chodzą" jak należy).
2BII!2B
ODPOWIEDZ