Berserk problem z texturami

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Pablik
Junior
Junior
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2008, 21:57

Berserk problem z texturami

Post autor: Pablik »

Witam oto mój sprzęt
Radeon 3870 X2 1GB
DDR 2 8GB (2x Dual Chanel 4GB) 800MHz podkręcone do 900 MHZ
Intel Core Quad Q9300 2,5 GHz Podkręcony do 3,2 GHz
Windows 7 x64

Używam pcsx v2 0.9.6 i tak :
Podczas emulacji na pluginie GSdx-sse4.dll gdy ustawie renderer:
- Direct3D10 (Software) Wszystko na początku sie uruchamia jest git są filmiki zaczynające gre itp ale jak przychodzi do rozpoczecia gry pcsx się wykrzaczą
Obrazek

-Direct3D10 (Hardware) Gra mi się uruchamia normalnie tylko filmiki z gry mają czarny obraz , dźwięk jest normalnie a podczas gry są takie dziwne textury
Obrazek

Podczas Emulacji z pluginem GSdx10.dll gdy ustawie renderer:
-Direct3D10 (Hardware) Jest to samo co z poprzednim pluginem . Brak obrazu na filmikach i te dziwne textury
- Direct3D10 (Software) Tu jest wszystko glanc ( Jest normalny obraz w grze i są filmiki) tylko jest problem bo mam podczas gry 7 fps'ow ?? Podczas gdy na tamtych miałem cały czas 60 ??? O co tu chodzi ??
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

1) Tytuł kompatybilny z emulatorem tylko w wersji na rynek Japoński.
2) Pokaż ustawienia wtyczki wideo. Native masz włączone, czy nie bardzo?
3) A to zwolnienie jest spowodowane tym, że renderujesz obraz programowo, mówiąc prościej za jego wyświetlanie w takim trybie odpowiada w 90% procesor, a nie karta graficzna, jak ma to miejsce w trybach sprzętowej akceleracji DX.
2BII!2B
Pablik
Junior
Junior
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2008, 21:57

Post autor: Pablik »

To tak :
Native wcześniej nie był włączony ale włączenie tej opcji nic nie zmieniło odnośnie tektur i filmików
Na pluginie GSdx-sse4
Obrazek Obrazek

Na pluginie GSdx10.dll
Obrazek Obrazek

Próbowałem się bawić z zaznaczonymi opcjami odznaczonymi i nic to nie dało ;(

Jeszcze zapomniałem dodać ze podczas emulacji na pluginie GSdx10.dll wyskakuje takie coś
Obrazek
ODPOWIEDZ