A niektórzy ciągle czekają... ;)

Dział poświęcony polskiemu tłumaczeniu gry XenoGears w wersji na konsolę Sony PlayStation.

Moderator: browar

art185
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 29 grudnia 2009, 17:41

Post autor: art185 »

szkoda ze temat nie zrealizowany bo gra naprawde super pogralbym w nia PL
browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Post autor: browar »

Widzę, że ktoś jeszcze jest zainteresowany tym tłumaczeniem. Przepraszam, ale nie nadaję się na bożyszcza tłumów, którego spodziewałby się po mnie adriankiller.
Nadmienię tylko (a obiecuję, że to już trzeci raz i ostatni), że zabrałem się już ostatecznie do tłumaczenia. Proszę tylko o wyrozumiałość. Zrozumcie, że jestem tym razem kompletnie sam, bo zielonemu niestety nie bardzo pasuje xenogears, więc pozostałem bez testera, a pracować mogę tylko i wyłącznie w wolnym czasie, którego na szczęście ostatnio trochę mi przybyło - stąd moja decyzja.

Wiem, że trochę wody w Wiśle już upłynęło od dnia ogłoszenia prac nad xeno i do dziś pluję sobie w twarz, że w ogóle o tym poinformowałem, ale byłem wtedy pełen zapału i sił.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy tu jeszcze wpadają.

Aha, proszę nie dawajcie znowu info o tym na stronę główną. Jestem nieśmiały i znowu się speszę. Dzięki.
Obrazek
Kazus0
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 21 lutego 2010, 11:55

Post autor: Kazus0 »

BROWAR !!! kurde człowieku , jeżeli to co mówisz jest prawdą to wciąż wierze że projekt xenogears PL wciąż żyje i będe mógł pograć w to cudo po polsku !!!!! . Trzymam za ciebie kciuki !!! :wink:
browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Post autor: browar »

Najświętsza prawda. Przez 2 tygodnie udało mi się zrobić prawie całe Nortune. (Matko ile tam było tekstu...) z wyjątkiem linii z żarciem i francuskim kelnerem w kantynie, barakami, które są całkowicie bonusową lokacją, a także tutorialem walki na Arenie (To pójdzie pod nóż ostatnie... masa powtarzającego się w co najmniej 3 lokacjach tekstu o minigierce, która polega na naciskaniu X i R1 ;]) Niedługo wsiąde do Goliata (i to wszystko po polsku (tm)). Na liczniku 32h gry.
Obrazek
Kochatak Group
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwietnia 2009, 10:13

Post autor: Kochatak Group »

Bardzo mnie cieszy Twój powrót. Przyznam, że skreśliłem ten projekt, a tu taka niespodzianka. Życzę powodzenia.
ruszko1
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 31 stycznia 2007, 21:10

Post autor: ruszko1 »

ale mi sie morda ucieszyla po przeczytaniu ze jeszcze ujrzy swiatlo dzienne Xenogears PL Browar Edition :)

Czekam z niecierpliwosc jak i wielu innych

Mimo uplywu lat do takich pozycji w rodzimym jezyku warto wrocic

Szacun Browar i powodzenia
Dawid91ID
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 15 marca 2010, 16:12

Post autor: Dawid91ID »

też od dłuższego czasu obserwuje postępy nad tym projektem i Liczę na Ciebie Browar :mrgreen:
browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Post autor: browar »

Prawdę mówiąc, nie sądziłem, że jeszcze ktoś śledzi ten projekt :lol:
Obiecywałem skończenie xeno pl już ze 2 razy, ale teraz naprawdę wkręciłem się w tłumaczenie i dotarłem już do sali tronowej w Shevat. Na liczniku 50h gry, a to dzięki ostremu gnębieniu każdego możliwego NPC. Daty nie podam i proszę o nią nie pytać, ale czuję, że jestem bliżej niż dalej.

Pozdrawiam
Obrazek
sabre77
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2009, 17:12

Post autor: sabre77 »

Ja również przyłącze się do osób których ucieszyła wiadomość o wznowieniu tłumaczenia Xenogears PL. Przyznam, że bardzo czekam na tłumaczenie Xeno i mocno liczę, że ukończysz projekt .
Pozdrawiam
Dawid91ID
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 15 marca 2010, 16:12

Post autor: Dawid91ID »

Browar pokładamy w Tobie nadzieję mimo tego że niektórzy zwątpili spora ilość ludzi dalej czeka i liczy na Ciebie :idea:
ODPOWIEDZ