Problem ze Spyro the year of the dragon

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Elishka
Junior
Junior
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2010, 10:33

Problem ze Spyro the year of the dragon

Post autor: Elishka »

Proszę o pomoc .Przeszłam tą grę w 99 %. Mam 148 jaj i wszystkie gemy.Gra zawiesza mi się na speedway mushroom, mimo, że wygrywam wyścig,nie mogę zdobyć jajka,a tym samym przejść do super bonus world. Gra jest oryginalna, gram na ps2 bez przeróbek..
Pozdrawiam .
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Licha sprawa :] bo niestety PS2 nie jest w pełni wstecznie kompatybilne z pierwszym PlayStation :/ Sporo gier ma problemy, o niektórych: GT2, MGS było głośno, o tytułach takich jak Spyro -gdzie sprawa rozbija się o setny ułamek gry - praktycznie się nie mówi.

Nie napisze odpuść sobie, bo to zła rada, ale nasza ingerencja w problem stricte sprzętowy może być -jak sama się pewnie domyślasz- tylko nijaka. Jesli gra oryginalna, niezrysowana, to osobiście mogę poradzić tylko jedno rozwiązanie. Jesli masz trochę gotówki to kup PSOne, cena za egzemplarz w przyzwoitym stanie nie przekracza "wiadomo-gdzie" 100zł :] Konsol nigdy za mało, szczególnie że to klasyk, którego wypada mieć, a przełożenie memorki i dokończenie gry na innym sprzęcie nie powinno stanowić problemu. Z innych pomysłów - jeśli CD jest zrysowane - możesz spróbować regeneracji, ale wybrałbym do tego jakiś większy, najlepiej sprawdzony przez znajomych punkt.

P.S. Szybszy i tańszy sposób - jeśli tylko masz od kogo, pożycz szaraka :] Jak nie masz od kogo, to drapnij skąd z grubsza jesteś, moze ktoś z nas jest z okolicy :]
2BII!2B
Elishka
Junior
Junior
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2010, 10:33

Post autor: Elishka »

Dzięki za rady:).
Może faktycznie zainwestuję w PS1.Nie uśmiecha mi się grać od nowa,bynajmniej teraz gdy jestem tak wkurzona;).
Jestem z okolic Legnicy,dokładnie Lubin.
Jeśli byłby ktoś tak miły i zechciał poratować nieszczęsną- to wdzięczność ma nie miałaby granic.

Pozdrawiam:).
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

A nie studiujesz gdzieś w okolicy Katowic, bo tak z grubsza mam do Ciebie ponad 300 km, a że w stronę Wrocławia, czy nawet Opola w najbliższym czasie się nie wybieram, to co tu kryć, średnio mi się chce robić taką trasę :D

Z bliskich dalekich braci konsolowców, wszyscy mieszkają w trochę innym kierunku....

... ale może ktoś się na forum znajdzie :) no przecież fajnym kobietom nie powinno się odmawiać :D

P.S. nie złość się - złość urodzie szkodzi :]
2BII!2B
Elishka
Junior
Junior
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2010, 10:33

Post autor: Elishka »

Hmmm, niestety kierunek "na Katowice" jest nieco odległy,nawet przy mojej desperacji;).
Chyba jednak zainwestuję w "szaraka".
Dziękuję za rady i zainteresowanie:).

P.S.
Złość nie mija, może przerodzi się w motywację;).
Pzdr.:).
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Odgrzewając z lekka temat, pozwolę sobie luźno zapytać - i jak tam? Konsola nabyta?

... a tak całkiem przy okazji ;] zobowiązałem się do tego w innym temacie, więc poczuwam się do obowiązku nadmienienia w tym miejscu, że jeśli chcesz porozmawiać, może niekoniecznie o problemach, ale ogólnie, w tym także o grach i konsolach, a przy okazji masz trochę czasu, chęci i jesteś pełnoletnia :] to ślicznie zapraszamy na urodzinowy meeting PSEmu.pl pod koniec lipca :D
2BII!2B
Elishka
Junior
Junior
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2010, 10:33

Post autor: Elishka »

Co do konsoli - nie nabyłam.Zmobilizowałam się i zaczęłam od nowa.. i o dziwo, tym razem poszło:)..Dotarłam do upragnionego Bonus World i z lekka poległam na speedway'u;)..Okazuje się, że gra się nie wiesza jeśli po kolei w każdym ze światów przechodzimy speedway.. Ale nic to, dam radę;).

Dziękuję pięknie za zaproszenie:)..Przemyślę temat, tym bardziej ,że sama mam urodziny pod koniec lipca;)..

Pozdrawiam:).
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Wiem, że nie wypada pytać o takie rzeczy, ale jestem za stary i zbyt zmęczony by się tym przejmować - jeśli więc to nie tajemnica, które to urodziny obchodzisz w tym roku?

Co się wspomnianego wyżej wypadu tyczy to naciskał nie będę bo nie wypada, acz pozwolę sobie nadmienić, że startujemy 30 lipca br., ogólnie rzecz ujmując jest ciekawie i wcale nie drogo - od Katowic licząc koszta logistyczne 5 dniowego wypadu wynoszą jakieś 100zł (5 dych, przejazd i drugie tyle zakwaterowanie), towarzystwo fajne (że to tak skromnie ujmę), spokojna okolica, mniej spokojni ludzie i zawsze jakaś atrakcja się trafi - jak na przykład jeden z szacownych adminów latający nad ranem w samych gaciach po dworze :]
2BII!2B
Elishka
Junior
Junior
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2010, 10:33

Post autor: Elishka »

Wypada ,nie wypada- po co się krygować?:)
Podobno mamy tyle na ile się czujemy, a ja nadal chodzę w martensach,noszę bandankę i kocham moją skorzaną kurtkę , no i latam po całym kraju za moim ukochanym Kultem;).
A maturę jeszcze swą pamiętam,choć już coraz bardziej przez mgłę;).


Uwielbiam takie wypady!
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Wychodzi na to że jesteś niezłym hardcorowcem, chciałbym mieć tyle odwagi, bądź co bądź kończąc studia ściąłem włosy, a glany zamieniłem na (w głównej mierze) sportowe obuwie : ]

A to stwierdzenie odnośnie matury - będąc inteligentną kobietą, dobrze wiesz, że nic nam nie powie :) no bo przecież, skleroza może już męczyć 20-letnią osobę :P Ej, to może choć zdradzisz jak Ci na imię?
2BII!2B
ODPOWIEDZ