Spyro 2: Riptos Rage

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Vonihidilix
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 23 czerwca 2010, 19:35

Spyro 2: Riptos Rage

Post autor: Vonihidilix »

Witam,
mam pytanie odnośnie Spyro 2 w wersji NTSC. Nie wiem za bardzo jakie pluginy mógłbym dobrać żeby gra działała dobrze, a w necie nic nie znalazłem. Myślę że bios ustawiłem dobry (SCPH1001). Mam wersję ePSXe 1.5.2.
Liczę na pomoc i pozdrawiam. 8-)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

1. Zmień emulator na nowsze wersję (1.7.0)
2. BIOS na świeższe wydanie - np. 7502
3. A wybór pluginów i ich konfiguracja zależy od sprzętu na jakim chcesz emulować.. nic nie napisałeś na ten temat, więc nie wnikam :]
2BII!2B
Vonihidilix
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 23 czerwca 2010, 19:35

Post autor: Vonihidilix »

winter_mute pisze:3. A wybór pluginów i ich konfiguracja zależy od sprzętu na jakim chcesz emulować.. nic nie napisałeś na ten temat, więc nie wnikam :]
A na jakim innym sprzęcie jak nie na PC miałbym grać? :P Jeżeli chodzi Tobie o wersję gry, to jest iso.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

A na jakim innym sprzęcie jak nie na PC miałbym grać?
Eeee nie mów...

Jasnym jest, że nie będziesz emulował na 50-letniej maszynie do pisania... niemniej wybór pluginu wideo jest uzależniony od karty graficznej jaką posiadasz, a jego ustawienia w dużej mierze od mocy obliczeniowej sprzętu, więc im więcej informacji na temat konfiguracji komputera zapewnisz, tym więcej informacji uzyskasz na temat konfiguracji ePSXe.
2BII!2B
ODPOWIEDZ