Problem z emulacją

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
piciu42
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 12 lipca 2010, 22:51

Problem z emulacją

Post autor: piciu42 »

Witam wszystkich wczoraj ściągnołem program emulator i tekkena 4 tylko za nic nie wiem jak go z emulować ponieważ emulator odtwarza pliki formatu elf a ja mam tekkena w NRG. Próbowałem także zrobić obraz płyta przez deamona ale także nic kiedy odtwarzam wyskakuje bład PCSX2 0.9.6 PRZESTAŁ DZIAŁAć.Bardzo prosił bym o pomoc z góry dzięki
Awatar użytkownika
MAT
Senior
Senior
Posty: 116
Rejestracja: 04 lipca 2008, 14:04

Re: Problem z emulacją

Post autor: MAT »

piciu42 pisze:Witam wszystkich wczoraj ściągnołem program emulator i tekkena 4
Zaraz cię naprostują regulaminem

Format ELF to format który ma każda gra(tak zauważyłem) a NRG to Format obrazu płyty a to że przestał działać to chyba nie ustawiłeś napędu w którym włączyłeś przez demona albo masz coś źle ustawione w graficznym pluginie lub nie masz biosów które też są w regulaminie.

Ale i tak polecam PCSX2 0.9.7 :!:
Konsola PS2 SCPH 79004 PAL/NTSC
Kable BigBen RGB EURO Scart i Orginalny SONY Component
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Zaraz cię naprostują regulaminem
Nikt prostował nikogo nie będzie, bo - nie oszukujmy się - nikt tu regulaminu nie czytał... niemniej należy wiedzieć że od zawsze obowiązuje zasada - ściągnąłeś piracki syf = radź sobie sam, więc, albo się drogi piciu42 powstrzymasz od wyznań dot. kradzieży gier, albo nic tu nie wskórasz. Innymi słowy, pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.

Swoją drogą to przechodzi ludzkie pojęcie - po kiego kraść grę za 25-30zł... nie jestem w stanie tego zrozumieć :/
2BII!2B
ODPOWIEDZ