3rd finish

Inne ciekawe informacje, o których warto poinformować.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

3rd finish

Post autor: winter_mute »

Drodzy Państwo, pomimo faktu, że w tym roku zdecydowanie (mówiąc wprost) nas olaliście mam ogromną satysfakcję zakomunikować wszem i wobec, że wraz z niniejszą wiadomością temat tegorocznego, 3-ciego z kolei, urodzinowego spotkania serwisu PSEmu.pl zostaje zamknięty. Zadowolenie jest tym większe, że jak co roku, także i tym razem zjazd można uznać zdecydowanie za udany.
Obrazek
Tradycyjnie pozwolę sobie jednak pozostawić wszelkie szczegóły przemilczane i niedopowiedziane, tym samym rozwinięcia tematu nie będzie - kto był ten przeżył, wygadał, przeszedł, przeleżał, wypił, wypocił, usłyszał i obejrzał swoje... a kto nie był -co tu dużo pisać- ten pupa :P Na zakończenie zaś równie tradycyjnie chciałbym podziękować chłopakom za przyjazd, przekozacką zabawę i świetnie spędzony wspólnie czas. Tyle z mojej strony. w_m logout.
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Pomijajac zlot, rownie udany co poprzednie [a momentami lepszy], pragne zauwazyc, ze portal zmienia charakter z emulacyjnego na rekreacyjno-turystyczny. Coz, lepiej taki postep, niz zaden. Hehe.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

pragne zauwazyc, ze portal zmienia charakter z emulacyjnego na rekreacyjno-turystyczny.
Biorąc pod uwagę wyniki sondy skłaniam się ku stwierdzeniu, że zmiana kieruję się bardziej w stronę branży budowlanej, aniżeli -jak sugerujesz- turystycznej :]
2BII!2B
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Stygmaty były, opuchnięta noga była, ciśnienie na krzyży było, zielona wróżka była. Zabrakło tylko pewnej nazwy ulicy ale to zostanie na przyszły rok :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Cóż, żałuje że nie byłem :/ (Dałbym rade nawet z buziaczkiem dla Adriana :D) ale za chlebem trzeba było uciekać ;p kto wie, może nasze drogi jeszcze się skrzyżują ;)
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
ODPOWIEDZ